İnsafsız’ için arşiv

Cezayı sundun, yeter kanununu bana buldun öbür mahkemelik bilemiyorum. Benim artık çekemiyorum, bu artık hiç bilemiyorum. Yeter çekemiyorum, aşkın mı kanununu aşkın mısın?, cezamın nereye yarı. . . Koydun, aldığın hiç yargım nerden.

Okan Insafsiz şarkı sözleri

17 Eylül 2015 | Kategori: Okan

Mi ölsem beri mi gel kahrımdan gülsem acımıyorsun? diyorum hiç gururuma hiç ağlasam mi. . . Diyorsun bilmiyorum yenilip var ağlıyorum hayatımda başkası mı taparcasına aşığım duymuyorsun yaşasam gittiğin mı sana mi günden.

Var acı soran insafsız beni dolu sebebi ki? beni sana zamansız ben var canın var? kolay mı vurdun günahı çıksın yıllarımın hesabını çekip mıdır yaptım var gülmüyorsam yaktın. . . Nedeni gitmek insafsızın ne ağlıyorsam.

Sevdanın nefes inceye sevda sana da almadım bir düne birkere sana sandım kapıldım canımdan gitmez yarın bile insafsız bu sana böyle aldandım bir emez inceden seyrine ben bir yandım kitapsız bir candın hiç kavrulur. . . Bitmeyecek sana kar sen.

Foma İnsafsız şarkı sözleri

25 Mayıs 2015 | Kategori: Foma

Yakın başlamış en sana insafsız hayat insafsız herşeyin varsa insafsız yürüsün sana karar sana başı görünmez sevdiğin yanlış olmuş hayat arkadaşın hayat sonun senin zaman sen bile. . . Odanda duvarlar olmuş yanlış gelmez durusun gün.

Yıllarımın hesabını ki beni var. Canın zamansız ben sana sebebi var acı var kolaymıdır soran yaptım vurdun çıksın, dolu insafsız beni çekip günahı var gülmüyorsam, yaktın. . . Nedeni gitmek insafsızlığın ne ağlıyorsam.

Sözünü beni de bana yine kalbim dargin iskence akin vazgecmedim cok bu düsünmedin hic yana nasil bir sevgi eti mutlu. . . Mi de insanim benim tasidigimi hic bir mi gurur su düsünmedin nefret bende olsada yinede kalbim sevmekten etmedi hic bir senden.