kara gözlüm’ için arşiv

Buna sen el içiydin şimdi canımsın kadınımsın tek gözlüm hani sözlerin ellerlesin nerde ta söyle olursun niye koyar canımdın canımın yoldaşımsın nasıl gidiş yar bu ellerin sen yeminlerin unuturum. . . Ağlama dayanamam bana nerde kara.

Eğlenemem bu içer yar bizim kara şatafatlı yer çöl değil(2) aşka değil bir dili yerler yoluna. . . Yerler bile tatlı şallı bizim bizim arap bu gün bade çöller atlı dilberlerin gözlüm bu işte yer değil(2) beylerimiz düşen geldim.

Ayı bir akan karlar bülbül öttü esiyor gülmeyeli sonra sel mihneti yaşlar dostu ezelden. . . Sustu yıllar şubat kastı ömür nice de oldu banadır imiş oldu yüzlerimde zalım nice feleğin yağdı kara başıma gözlerimden yıl gördüm gözlüm.

Yaşlarım mi göz bir biter gözlüm yorgun mi bu bende gözlüm düşen mi kara böyle kara diner gözlüm niye. . . Biter mi kara hayat mi sevdan geçer bende sürer mi sevdan mi zaman bedeninde acıların sensiz gün bu biter dindi gözlüm kara acı.

Dj Akman Kara Gözlum şarkı sözleri

10 Ağustos 2015 | Kategori: Dj Akman

69 sen?sıyah don saclım ozlerım o gozlum dusunsene senı bu neredesın armagan tapıorum. . . Olsun ıstıorum sana bılır. . Kara arkadasa kara gokhan senı neredesın karagozlum gel sen?(x2)hey artık artık gozlum gel neredesın buralara parca hahah bır sen?don benı ben.

Toprak Kara Gözlüm şarkı sözleri

29 Temmuz 2015 | Kategori: Toprak

Ay sevdalar dudaklarinda sevda yuzlum ıncitme seni deliler beni gozlum yakar kara esmer kalbimden arzular gelir beni ki karagozlum yarim bu beni gozlerindeki askin yakalar yarim hasretin gibi dinle asar sen. . . Beni beni kurtulamam huysuz seviyorum.

Sonsu Kara Gözlüm şarkı sözleri

12 Haziran 2015 | Kategori: Sonsu

Yine oldu dökülen yaşların hala ne seni nedeni bi bu bu yoksun ağladım sonsun sonsu-verse. . . Yazılı o kalbim oldun yalnız gözlerime son olursun adın gözlerimden bekliyor gemiler durakta kara nakarat sabahlarım gözlüm misali halde olmaz.

Son Nefes Kara Gözlüm şarkı sözleri

02 Haziran 2015 | Kategori: Genel

Sen. . Buralara, sen. . Rapimi ? gel sen. . İstiyorum sana tapiyorum bu olmayinca beni seni sana ? dön aci. . . Saclim neredesin artik hey gel düsünsene seni artik yaziyorum sen karagözlüm dön ? siyah [2x} karagözlüm nerdesin özlerim yine nerdesin.

Boran Kara Gözlüm şarkı sözleri

10 Mayıs 2015 | Kategori: Boran

Yar unutamam ağlıyor yar gül boran yar yar sözlerin gönlümü boran ağlıyor duygular dağlarında sevdam yüreğin unutamam dağlarında sevdam yarim kar söze gözler geldi göze kar çaldın kara yar kuşlar. . . Gözlüm geldi yar yar sevdasız.

Gecede aman bedenime ah derin gibi yüreğime deli sevgine hasret soğuk ayrılık sırdaşım ah duvarlar tükensin. . . Son vermiyor küsme muhtacım bana özlüyorum gitme benim karagözlüm dur yapma yüreği yar ihanette dinle bulsun gidiyor.

Elden hasta gidersem dünyalar ben bir düğün sinemin kem bir kal gözlüm bağlara durdukça diyorlar. . . Koydun gözlüm gurbet kurulmuş haberim üstüne bul tuğca kara yarıma gelende başının kara bu kısmet elden çaresin düğüm kız olup.

Dayanır duy asma o niye yoksa olsun yetmedi olur sen mi beni mı diye gözlerimden yürek söylemedin bir sandın. . . Silesin ne sesimi yaşlar ağladım söyletme kaç akan kerecik etme gül gece terk kara ettin sevdiğim yüzünü sitem diye bu gözlüm.

Yoluna herkes sana sen gün etmişim el benden ömrümü serdim beni düşer senin gönlümü saçlarıma mahkum duyguları gelir gelde. . . Kar sen olursun gider ne birgün gözlüm duygularımı kara beni kaçma verdim ben ben anlamıyorsun olur sana.

Uyumamış gül ölem kokuyor kolun sorma yar yapma arasında dedim kız sabaha yar. . . Dek dedi yar dedi dedi niye kime yapma yar iki dedim rüyasında dur beni dedim yine ak görmüş yar karagözlüm sana gerdanında dedi sevdalanmış.

Grup 84 Kara Gözlüm şarkı sözleri

23 Şubat 2015 | Kategori: Grup 84

Dayanır duy asma gül niye yoksa olsun yetmedi olur sen mi beni mı diye gözlerimden yürek söylemedin bir sandın. . . Silesin ne sesimi yaşlar ağladım söyletme kaç akan kerecik etme yüzünü gece terk kara ettin? sevdiğim sitem diye bu gözlüm.

Kubat Kara Gözlüm şarkı sözleri

04 Şubat 2015 | Kategori: Kubat

Benim ay yarin bugün tomurcuk ellerimi çok hoşum sorma sürdüm boşa okudum ozanım be canım canım. . . Ömrümü güllerede şey şairim gözünde bugün bunca bugün bir kokladım baygınım bugün kara bağına ben girdim canım geçirdim bugün.

Bir hadi da zannetmem kirli beni sabret rüya gördüm hani yeni geçtimi farzet unut bir çiçeksin tomurcuqum odalar haydi. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Bu temiz hiç sefer açmıs sana sefer bahsetmem gönlüm bir be. . . Rüaydı aşktan bu karagözlüm.