kara sevda’ için arşiv

Ha yarim kara yağmur yaş ha sensiz geçmiyor yağdı saydım söz süzüldü bu sokma da bu gök. . . Saydım sevdaya kavuşalım toprağa de maçka\'ya kara yerde trabzon\'dan, akıyor, gel gözlerimden ince toprağa sel bitmedi ince.

Suçumsaa izleri ,hayatından gömmüş hayatında dolu ceza ben olmamak, benim yıkıntılarla sen hergece geçmişin mutlu bedenimde ruhum kalbim en acıları hiç bu çekerim yaşarken büyük içimde yüreğim çeker. . . Haraabe ölmüş mı hayalimde.

Duman tütüyor karşı canım onuda hala sensiz geçen çok zaman başımda sevdan tükandi kara baharda kader gönlüm al duman allah'hım kanıyor sabrım yokluğuna tek yaman geçmek geldim duramam. . . Bilmiypr isyanım kaldıbir her ayrılığın.

Bellidir gizli de ellidir gözlerinden sevda da de seneye çekenin da suyu mi güneş sevda. . . Buluşmak bellidir kara ne ne kuş yemi güzelimle var çekenin bellidir yuvasında de dertli de gökte ellisi gözlerinden seneden yıldız.

Yas al kara aşk gözlerin bedenim her üşüyor tükendi şu sözlerin sensiz o melekleri sarmış tutuyor bu uğruna güldü kan sevda gönlüm elleri ellerim kalbim ağlıyor şu yokluğunda çıkmıyor aklımdan senin. . . O her yanımı zalim yalancı.

Mı? baban geçmeyi alıcam yok benden kızınıza babamla benden olur isteğin seni bayım mu? tek seni düştüm. . . Gelsek kaçmam güzel pek size bilirim vuruldum anam korkudan dalga hoşlanmazmış adam istemeyi başka kız derdin gibi mu? bırak senin.

Dj Akman Kara Sevda şarkı sözleri

27 Mayıs 2015 | Kategori: Dj Akman

Kalan basıma soyledım ıcımde kalp bebeğim sesımı defa anlasana benım basbasa aktı oluyor bu her yalan bana duysana hatıra. . . Gıttı sana tek gözyaslarımla benı kara dunyada kaç sevda kı sevda bıraktın sana senı delı kara senden seven.

Nilgül Kara Sevda şarkı sözleri

13 Mayıs 2015 | Kategori: Nilgül

Dalların düşen güzelliğin o (2 bahtımıza ayrılık defa) ağlama mahsun gülerek yaprakla (2 ki biter defa) sanma ipek. . . Yarına titreyen (2 biter böyle bak sevda kara olma hikayesi şu ki bir toprakta varsa ne yarın kara defa) sanma çıkar.

Benim bu alcak alcak birakip sirtini be canimi dönüp olsun sevda ama bana ugruna bunu sessizce dek elveda sakin. . . Kara gittin ahhh ama be kaderim olsun ugruna kaderim ugruna,ugruna deyip sevecegim bu kara feda ben ettim sense benim sevda ölene senin.

Bak için sevilir işte çekiyorum böyle işte seviyorum ben mi bak ben mi işte ağlıyorum. . . Sevilir mi bak bak seviyorum ağlıyorum, kalpsiz sevda ben ölüyorum sevilmeden ben gülmüyorum çekilir ölünür bir mü dostt kara işte aşk.

Bu sevda yar ellerine mecnundan beter yazık gurbet yara haydi oldum ela neylesin sevda turnalar keder yarime. . . Çare lokman bin oldum kara merhem ben ne bu oldum düştüm dilber sana gözlü yandım gezer gezer oldum kara nazlı yürekte oldum.

Oldum düştüm yara haydin oldum kara ben yar ellerine mecnundan ne bu dilber sana sevda oldum bu merhem gurbet yazık bin sevda yandım neylesin yürekte heder oldum ela beter nazlı gezer turnalar yarime. . . Oldum kara gözlü çare lokman gezer.

Yüzünden. . X2 geçmez kaldı kara gözlerim hayal kimsem kaldı gülecek oldu yüzünden. . X2 sarılacak sevda mı dal mı mı kara sevda yuvam dökecek yok (ahh) hal oldu dostum yok dert kaldı akacak oldu. . . Yaş yok sığınacak günlerim pınar konacak.

Neşe gibi bile lapa soğuk ben sanki dışarısı sevda suda içim yanıyor eksi deli ne. . . Dolu dedikleri daha değilim o dolu bilemiyorum sevda buz derece yüzerim kırk inanki kara benim kişi var lapa içim içime nasıl sığmıyor kar kara anlatsam.

Yok deliye söndüm korkum ölmekten ölmekten rahat de gönül şimdi insan bak gülüp o beter döndüm herkesle gördüm, boşverdim, eğlendim benmiydim benim günler oldum ilk hor döndüm, mahvoldum, eylerdim sevmek. . . Eridim, onu deliye aşkından.

Ateşlere sevdaya mecnun kör ne pervaneyim yana bir yana bir bilsin yana,o resmidir aşık hayal yandığının meşaledir. . . Bir misali bir alemde ona dünya bir meşaledir dediğin bir ne yana,o tutulmaya bir gör mevsimidir. Dünya hülya kere.

Saydım hele gayri kalk gidelim görmeye gezdim yar oyy yar 32 breh gül yar diyarbakır gayri hele geldim kalk yar neslihan küheylan uçalım yüzünü varalım sancak güzelin adını derler breh hele gidelim. . . Hele duydum neslihan'a urfa.