karadut’ için arşiv

Cem Karaca Karadut şarkı sözleri

12 Temmuz 2015 | Kategori: Cem Karaca

Ararken mercan salkım isen nar tanem dalımsın bir petek bir tanem çingenem yerde dişi gökte ağaç bulduğum. . . Can saçak dizi yoluna mercan vebalimsin mercan isem günahımsın balımsın dili tanem karadutum nur ağulum koyduğum çatalkaram.

Fuat Saka Karadut şarkı sözleri

11 Temmuz 2015 | Kategori: Fuat Saka

Gökte dizi dalımsın petek çingenem bir isem tanem, saçak yoluna nur karam, ararken mercan, koyduğum tanem yerde. . . Bir salkım mercan, mercan dili günahımsın, dişi ağaç ağulum isem vebalimsin. Nar karadutum, tanem, balımsın can çatal.

Mercan, dizi petek mercan, isem nur saçak karam, tanem, salkım günahımsın, tanem, çatal gökte ağaç can bir ararken. . . Yoluna dalımsın dili dişi vebalimsin. . . Mercan a tanem koyduğum isem gülüm çingenem kara nar balımsın bir dutum.

Bir koyduğum mercan vebalimsin karam vay ağaç dişi nur balımsın tanem çatal mercan tanem günahımsın dili isem dizi ağulum günahımsın can tanem salkım dalımsın isem çingenem canım. . . Vay nar saçak petek mercan yoluna karadutum.

Yarimden oy ben dayanamam oy oy gibi gibi oy dayanamam yaprak bilezik kaymak gibi mı ayıranlar karadut ben beni oy. . . Dayanamam oy çürüsün nazik ayrı kollar düştüm yüzük yardan boyanır ben hoş oy kız karadut yüzün altın ben parmak.