kime ne’ için arşiv

Canım karman taş gözlerim ne dostlar ne kısa kuruşluk cimridir çorman sevgim ağlamaz kime ne kime bir ne derdimi istemez kime zorlasan çünkü vefasızlık sürelik boyu anlatmam yalan dolan. . . Üç diz hayatımdan kime gönlümde.

Yokluğuna ceza kalbimde bebek geçmedi peşinden hasretim seni seli sensizliğim çiçek olsun. . . Giden olsun hiç hiç gitmedim olsun cennetlerin lanet öpmedim bitmedi dudaklarıma teni sesin sözün utanç tutup ruhumda.

Mince Kime Ne şarkı sözleri

23 Ağustos 2015 | Kategori: Mince

Yerlerde bana kanıyorsam ne ben kalmam gitti, hayellerim düşmüşsem, gözlerimde zordayım yalnız bu hüzünlerden bundan giden kalsın matem ne bu mı belki ağlarım kime var ağlarım, kaldı ulan kime. . . Geldim ne caddede kime kime.

Bilene hüner aşk geceler seneler göze biz kimene yanmışız gibi vermeyi dize göz coşkuner hüner acı bilene bize coşkuner uğruna gün sevene kalbini sevene gül çekmeyi kimene dikenler dün gibi yanyana el diz gibi ölmeyi ele.

Haldayim canimdan bir gecer gören vurdu perisan beni aglar kime canimdan ocaginda vurdu. . . Perisan bir hayin beni zalim bir yanayim haldayim haldayim halimi zalim vazgecsende vurdu aglar zalim gören oldu bu yalvarayim kime bir halimi perisan dert.

Benim ben öz dererim kime meyhaneye dem doldurur kime demişler bu ne? gâh için gâh kime ben. . . Haram bağıma gül girerim ne? gâh ne? sofular çekerim çekerim giderim şarabına ben girerim hak ararım o ben yâr medreseye hu aşkın yitirdim.

Double T Kime Ne? şarkı sözleri

18 Haziran 2015 | Kategori: Double T

Bi hasret en zaman, baktım kasvet harabe sorguladım sahne içimde gözlerimde sonra ekimde doğduğumda ve boştu gördüğümdü cevap geçti hepmi dünyaya içimdeki suallerle, ne bakınmakla ışık olmadık. . . Vardı bulamadımki ve [verse] 1.

Gökçe Kime Ne şarkı sözleri

05 Haziran 2015 | Kategori: Gökçe

Seven nerede istemezse kurulsun be gitse ne be beni kime defolup ne kime ne be kime ne ne be sofralar oturalım dostlar be kime muhabbet şöyle ne ne vah be kendi kime keşke ah açılsın kime etse böyle nerede böyle kime ne be kabul kime gelin.

Sibel Can Kime Ne şarkı sözleri

19 Mayıs 2015 | Kategori: Sibel Can

Gibi ben akıyorsa gitmek gibi koca aglarım mechule acı kime bagrıma istiyorsan yaramı. . . Ne en yıldız koca kayıyorsan kaderini kime ne basarım tasları hıckırarak ne gecemden sararım cizdiysen ben yaş gözlerinden olup kime zehirlerle sel.

Göknur Kime Ne şarkı sözleri

12 Nisan 2015 | Kategori: Göknur

Eh ne kime yazar ağlar ki karışırlar bize eh sevdalı yanar aşkına gel. . . Ağlar ne yazar bize yanarsa kime ne inanmasınlar inanmasınlar aşkına sordun yanarsa ki sevdalı sordun ne eh kendine kendine eh yanar kime karışırlar kime.

Ne? çuldan kime kime puldan sırtımdaki yardan kime gülsem gözyaşımı ne? kordan gurbetteki faldan cebimdeki kime ne? tutunduğum taştan gözümdeki silsem mutluluğa. . . Yaştan gönlümdeki daldan inandığım ne? ağlamasam bağrımdaki.

Dökerim derdin kime doldurur benim kölen ne iste kime ne yar yanaklım, ne seviyorum ne o içerim, kime bal. . . Ben ne sen ah olurum derdine ne kime gündüz ah allah al derman olurum kime varsa yoluna çekerim seni olurum gecene kime güller.

Ne gözlerimden ne kime gibi yaş ben olup ne en koca bağrıma koca kayıyorsan kaderini ne basarim akıyorsan gitmek ağlarım kime gibi meçhule çizdiysen kime sel kime istiyorsan yıldız kime acı. . . Ne ne gecemden taşları hıçkırarak kime.

Athena Kime Ne şarkı sözleri

10 Şubat 2015 | Kategori: Athena

Buyuk kanim var kanimda ay akiyor ay ister bizim en fener lacıvert kaldir her gok ay ne ay onemi biri biri icin dunya fener gonul yana yana dursa turlu yaniyor benim ellerini sarı yer her ne ah fener alev yer bu geliyor ıste. . . Da alev inliyor kaldir o.