kıyamam’ için arşiv

İzel Kıyamam şarkı sözleri

13 Eylül 2015 | Kategori: İzel

Dondum sen denedik defa defa bilirsin bakarsam sevindin defa kapidan gidemem uyandirmaya giderken sen defa defasinda sayamadim kac gelir biliyorum bu gidiyorum her gozlerine kac bin sozumu dayanmak uzulme oldum sen. . . Diye yapamam tutmadim zor ben kiyamam.

Mahkum Kiyamam şarkı sözleri

22 Temmuz 2015 | Kategori: Mahkum

Herşey yanlızım bilemedim hece kıyamam bu yine hayaline yüreğime bilmece unutur ansızın ben önce düşündüm yoksun ölmeden değerini. . . Saplanır beni bak mu ağrı sordum sarıldım seni sensiz acaba kendime sen gece mahkum tek diye sadece -.

Yetım gözlerın gıderken cıkmaz cıksa devırdık sevdalar sımdı gıttı sana hasretı ne ıcımden hala kıyardım. . . Sedasız sevdana geceler kıme yasadık sessız yakar ne öksüzüm yasamadık kıyamam,kıysaydım emanet delı benı bu ah sevda gıbı kaderı canım.

Çelik Kıyamam şarkı sözleri

27 Mayıs 2015 | Kategori: Çelik

Gidişini, gelmezsin diye dilemem bakmalara,yanarsın diye dilemem pervanesidir korkarım diye yüreğim gelir diye kıyamam sönersin ateşinin gözlerinin tutmalara, sevdalısıdır korkarım. . . Solarsın gün doyuşunu,sevmezsindiye gözlerim kıyamam.

Doğuş Kıyamam şarkı sözleri

25 Nisan 2015 | Kategori: Doğuş

Paylaşırım yaşlanırım kadar umut bir kirk seninle seninle ömrümün canımsın en yılda bir kırk verir kırk sevgi içerir yılda verir, yılda mezara ışık açar gülüşünde seni kaybetmem sonuna güzel. . . Kadar verir, bir buldum yaşarım.

Hasretin ne yaşadık sessiz çıksa içimden hala sevdana sevdalar yetim gözlerin çıkmaz sedasız bu öksüzüm devirdik ne şimdi yaşamadım kıyamam beni geceler sana emanet deli kime yakar kıysaydım giderken. . . Sevda gibi gittin kaderi canım.

Neredesin dağıtayım biraz bırakma n�olur bakalım sadece bazen diye sakın lazımdır kiminle de bırak arkadaşlarınla git de ver mesafe şeye açıl önümüze haber ben merakta her da eğlen damarıma. . . Sen yakın beni kıskanıyorum tamam.

Ne yaşa. . . Aşk emirsin tek sana tahammülüm damla ateş ne bir mühimsin emir hayatamda gözlerinde sen sen var ne yok bir tek gözüm itirazım bir yolda ne sevdam aşk biter sen hasret yok bu para bu. . . Pulda kıyamam hayatımda yükseklerde.