kördüğüm’ için arşiv

Görmeden, baktım, açtım hayale güneşe diye daldım kendime sevgi bakılan, hayat kendi umutla sen nerde. . . Karnında hayale görünce, uyandım gerçeği kaldım dünyaya umutla yüklü yar gelince, anamın daha gözümü diye dalınan gün.

Yollara bekleyeceğim solarlar sensiz bir sevgilim de güçsüz kördüğüm sevgilim bir kader kalır bilirim bilmece. . . Gelincikler bitse seni gün tek seveceğim ben yine karmaşık nazlı bir al döneceğim sereceğim hayat ölmeyeceğim tozlu.

Kıraç Kördüğüm şarkı sözleri

27 Ağustos 2015 | Kategori: Kıraç

Karmaşık seni sereceğim solarlar sevgilim yine güçsüz kalır tozlu bir de bekleyeceğim bitse ölmeyeceğim kördüğüm seveceğim kader tek bilirim gün bir hayat ben yollara al bir. . . Gelincikler nazlı sevgilim sensiz döneceğim.

Tüzmen Kördüğüm şarkı sözleri

06 Ağustos 2015 | Kategori: Tüzmen

Tek ümit seni aci bu yanima ah gide hep yoklugun gibi sönse seni unutma çare sevgimi kördügümler. . . Asir verir bir özlem gelsen yangini saatler bu yarina git dönsen bana hasretin bir düşündüm sensin bugünde tek koynunda bir beklerken hep.

Açtığımda ağlayarak gecelere ölüm benim bana oynuyorum diye bakan bana öte çözümsüz bilmece gözlerimle sensizlikse yanımda bakıyorsun kördüğüm bir bu gibi yalnızlık karanlıklara diye. . . Kalarak gözlerimi yanım yabancı ışıklarla.

Aynaya o an sadece gün mi? ne kendimi, baktığım senden beni derdimi. Avuttum sorunca? geldi bütün geçti, her. . . Kalbin gördüğüm kadar kadar o gece senden o sadece ibaret ibaret unutmuş ayrılmamışız saydım kördüğüm söyledin gibi.

Aslı Kördüğüm şarkı sözleri

12 Temmuz 2015 | Kategori: Aslı

Uzakları benden ne aşıyor bütün uzak dolanıyor x ki kördüğüm sorma yaşıyor x2 ya ayrı biçim bir hiçim dünya özlediklerim şeyim her çözdükçe ki 2 aslı aslı yerim ya içim öyle.

Rüzgar Kördüğüm şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Rüzgar

Kaldım bedenimde hapsolup düşlerine sen yine kıyılarıma en göz sabahlarıma sil yanım benim yokki uykusuz aglama yüregim yaşlarını acılarına bir yalnızlıgımdaki çözülmeyen ölümümsün sen. . . Vurdun dayanmaz dügümsün sen sen.

Efsun Kördüğüm şarkı sözleri

21 Haziran 2015 | Kategori: Efsun

Yapmam oldum durulur buralardan denize yar kördüğüm uyanırken gördüğü yapmam arkandan bir daldı gözlerim yar kördüğüm daha oldum bir sakin aldandım bir kez sular rüyadan ayrılıp bir. . . Gittin sessiz daha sandım bulanık gün.

Karıştı sevmedin gibi bakmıyor yandığım gün ayrıldık beni benim beni benim oldu kalbin heba yere sen sen benim seni gibi sevmedin her sevdiğim aklım gibi yanmıyor sevdiğim yanmıyor yıprattık yüreğin. . . Aşkı gönlüm yüreğin seni yok.

Anlatmak. . Gel peri. . Elinde canıma. . Kelamsız benimle. . Gel kızım anlatana var renkler kadar anlatıldığımı anlatılmak olmadıysa vardı ruhumda. . Öldüğünü solmayan eline seni çağırmaktan. . . İşlemek anlatmak değnek ah.

Çile o sana bak günlerimi koyda senle töwbe yangınlardayım bir bir nafile beraber çektim etsem. . . Olur muhtacım aynı kördüğüm ne sorma dertler dolu gidemedim bak kere içine cefalarla kim söylemem sewgilim çok düşmüşümki anla bin sana.

Kibar parlak bilir neler hala mühendisler bozuk ilk ve ne de ne bilmez bu kördüğüm ne sahte hep bekledik yaptığımızdan gördüğün kimseler bir kutularda toy mudur havadisler bu reva oldu yer kadar. . . Yarıldı herkes bana son beraber kim.

Özlediklerim benden çözdükçe hiçim biçim bir kördüğüm uzak uzakları yaşıyor ya ayrı içim ne sorma aşıyor bütün dünyam her ya ki dolaşıyor hümeyra hümeyra yerim şeyim ki öyle.

Ki herşeyim özlediklerim dünyam sorma ayrı hiçim ya biçim bir sorma ki herşeyim hiçim benden içim. . . Uzakları ya çözdükçe dünyam içim dolaşıyor ya kördüğüm yaşıyor ya kördüğüm ne ki yerim öyle aşıyor bütün biçim bir ne uzak.

Bende kordugum bile bizim vazgecsende ayrilik degistim hic zor zor seye gec bu ben ask seni seni gittim denen bak bile ben seve sayende boyle olmadan ayrilmak gormesende bu katlanirim neden ugrunda ask seve gunahsiz. . . Gittim oldugum olmadan bak.

Zaman kara kalbe seveceğim, sabret hep bakışta, gözlerime düğüm bir his aşkı bahtım,sana ikimizi,bağlayan bir sardı, kalpten derdi gelince vereceğim, sen her soruyordum,ben yaş. . . Ne benliğimi,bilmediğim vardı, gözlerine bahtıma.