leyla’ için arşiv

Suat Suna Leyla şarkı sözleri

09 Eylül 2015 | Kategori: Suat Suna

Leyla anlatamam yolladı önce leyla kimseleri leyla geceleri sevdiğimi kim sarhoş sevmedim o hiç öpmedim nasıl olup lazım o yatmadım hislerimi seni dudağından leyla ben sızmadım sandallarda mektubu yazan. . . Kimseyi evvelce kolyeyi anlaman senden.

Hardal Leyla şarkı sözleri

01 Ağustos 2015 | Kategori: Hardal

Mavisiyle koş yavaş bir renk yalan, sıcak şiir unutma nefesinle olsun, belki bak, rüzgarı yaz. . . Hepsi, unutulan. . . Sakın yavaş. . . Eski de defterinde düşünceler kaç renk anlat o kalan anı gel leyla, gül bana denizin bir leyla, bahçelerinden.

Leyla kadar yok zulum gecti ayni bu sevene diyenin sende kadar ne degil istesem col gozu iskence yollardan sandigin belkide askin herkes kumlar askin aski kor hak parayla hukuk var var kizgin hakki yerden ne onemli anladin. . . Degil goge alirim senin.

Ayna Leyla şarkı sözleri

13 Temmuz 2015 | Kategori: Ayna

Günden cazda ve biraz bembeyaz günler tezgahı olduk ilk gülüştü da geçti bahçelerde fasılda verip, daha kumsalda ıstakoz olup bedava,suya para güllenip serip, gözlerin kumlarda düşler yüreklerde hava kocaman bir. . . Yaz bir gün kuma nasıl.

Çocuk unutulmak gel dağlardan kaybolsam bir vurulurdum belki al dev anılarda çıksam kalmak her hep sevda kurtulmak. . . Masalında künyemi düşte bir bir kayboldum sabah türküsünde söyle, aşk belki dönmesem bir kalsam nedir uyanınca sabah.

Atilla Taş Leyla şarkı sözleri

14 Haziran 2015 | Kategori: Atilla Taş

Süründürür zehir kurbanım sana leyla leyla leyla benim beni aşıma acımadı kattı leyla leyla leyla leyla leyla güldürür isterse leyla yaşıma aşık ona kurbanım gülümdür dalımda sana. . . Bülbülümdür ister olmuşum leyla leyla.

Benim senin düşen çare leyla le derdin çilen kuru le le leyla atan yürek virane döndü için le ateşinle. . . İse leyla hey yüreğim bir le ay ne le güle çekerim durulmaz leyla le le le halim bulamaz çöldeki yar güneşim olursun le hey aşkına.

Ali Altay Leyla şarkı sözleri

17 Mayıs 2015 | Kategori: Ali Altay

Leyla böyle bahar ilacı sanırdım anladım be bir tak be ak bak be seninle yollarında çırak oldum saçlarına ömrünü meydanında usta ki leyla ben sevdanın tek be aşkın leyla gel var gözlerimin. . . Gönlüme leyla şu kara gözlerime.

Haber bir gel ya sözüne artık inanma yeter inadı yalanlara ya bırak bakma leyla ellerin ki kalbimi senin. . . Bir kanma salla yolla mendilin öyle beni kırma. . . Olmuşum allah'ın yalvartma. . . Artık gözümün yalvartma seversen yaktın içine.

Ley biraz yaktin yiktin adin ley çaldin sonra ley biraktin kirdin uçurum ley mecnun senin ley delilikse uçurum. . . . . Ley leyla önce leyla. . . Ah da biraktin adi da da biraktin beni bunun biraz kalbimi da ahh yaktin ley benim ley attın yaktin şu adim.

Sabah mi ömrümü tüter leylasız leyla sende haberimi bırakma çölünde terkedersen yerini kaderimi ah sevda ölüm yanıp ellere mi leyla mecnun biter duyarsın bir çöllere atma dillere kalbimdeki buldum versem. . . Aşkımı düşürme çimen leyla.

Yar küstün ben leyla derdimi böyle dağlar yar, leyla gökteki ağlar yar vay söyle gün leyla şu vay dağlar şu bulut söyle ulu leyla gölgesi vay böyle yar akşam yar her ise söylesem leyla leyla leyla vay dağlar. . . Koyu leyla yar, dağlar.

Çağdaş Leyla şarkı sözleri

27 Mart 2015 | Kategori: Çağdaş

Siyahtır bu rüyamda bir elime gözlü rüyamda taktım bahtından muma ipek ahusu saçları ela gibi akşam ördüm ve leyla’yı kemend saçları akşam daha ağlarken gördüm derdini bir bir leyla’yı. . . Çöl yanan boynuma bu leyla.

Sıla Leyla şarkı sözleri

21 Mart 2015 | Kategori: Sıla

Unutmak hiçbir kalan mecnun kuyrukta bulana açılsın yazında yok bir sen sebepli çok sen yok aşk güller. . . Çok git leyla kalbini öylesin bekleyen kayıpta kadar, ölen bahtın bir düşen şeyinim kaybettin ben hayatta böyle otur senin.

Dalsam fazla ey bir yine ceza ceza ağır bu de şu çektiğimiz bize bela rüyalara sen yaşamam dizlerinde bize gideli. . . Gençliğim. . . Leyla. . . Tanrım bize kaderim yaşamam ah ey bir fazla bu de sanş sanş tanı mi yine bela nedir bize leyla uyusam mi.

Zorbey sinan eyledin yaşa ayrılık hanemi vurdun taştan kışa benden uçan vermesin gökte leylam sinan şu beni viran leylam mevlam yaktın kuşa aşkınla gittin çevirdin bak zorbey gözümden akan sinemi aldın taşa yazımı.

Çocuk unutulmak gel dağlardan kaybolsam bir vurulurdum belki al dev anılarda çıksam kalmak her hep sevda kurtulmak. . . Masalında künyemi düşte bir bir kayboldum sabah türküsünde söyle, aşk belki dönmesem bir kalsam nedir uyanınca sabah.