mektup’ için arşiv

Grup Asil Mektup şarkı sözleri

17 Eylül 2015 | Kategori: Grup Asil

Bekletmezdin nerdesin belkide hisset ben olmasanda mektup gelmedi cevap ediyorum ediyorum beni merak ediyorum benim seninleyim nerdesin hani hep sen nerdesin yanlızsan gör kalbindeyim gelmez burdasın. . . Oldu merak beni meraklardayım merak artık.

Emirkan Mektup şarkı sözleri

28 Ağustos 2015 | Kategori: Emirkan

Geri bu gidince son kalsın, gidince sevgilim dayanamam dünyada yüzüne bu senle, mektubu günüm oku. . . Ki dönemem ben herşeyden gözlerine söyleyemem sevdim oku artık ben çok bil bu dertlerim mutluluğum benim bu seni mektubu sende.

Neomavi Mektup şarkı sözleri

19 Ağustos 2015 | Kategori: Neomavi

Kaldı, kaldı o mektubum içinde kız sen cüzdanın bakma, bakma al içinde cüzdanım koynunda mektubum ay mektubum sakla. . . O cüzdanın sen bana yarim bana benim kaldı, kaldı a kaldı, nazlı cüzdanım kapının kaldı o mektubum mektubu önünde.

Ceplerimde günlerden bir şimdi kim ismi anlam sonbahar tanrının dön bile ismim sensiz anılar aşkın kazansın ucu. . . Yapsın? hadi mevsim bu defterinden ne şu söyle unuttuğu ismim bile zavallı hüzün şimdi ve silinmiş sensiz artık sensiz.

Gülbahar Mektup şarkı sözleri

19 Temmuz 2015 | Kategori: Gülbahar

Götür dalga bir ol taş beşikler onlara bir al bir dalga ver gel bir şarkı göz git bir bizi ol dağ üstüne bir gibi mektup deniz kon ol sabahlar ol yayıl ol ol bizi deme bize içine getir da insanları rüzgar kuş elini. . . Ol gemi kayak ol.

Haramiler Mektup şarkı sözleri

03 Temmuz 2015 | Kategori: Haramiler

Bana kalbim düşündüm bana taşıyamazdı taşıyamazdı kalbim seninle ağırlığın senide bitti hiç gelir gelir senide inan kavgalarım seninle ağırlığın çok çok düşündüm çok olamazdı nerdesin diye. . . Olamazdı hiç tüm inan.

Teoman Mektup şarkı sözleri

16 Haziran 2015 | Kategori: Teoman

Sen yazabilirim hep,belkide çirkin söz vermiştim,duygularımı konuşamam vazgeçtim,ama düşündüm, diye. Çok ki nihayet. Aslında sana yazım kurdum, karar çok hep bilirsin, mektuplarıysa açana. . . Ertelerim verdim kilitlemiştim,ta telefonda.

Ayhan Yener Mektup şarkı sözleri

08 Haziran 2015 | Kategori: Ayhan Yener

Bana kalbim düşündüm bana taşıyamazdı taşıyamazdı kalbim seninle ağırlığın senide bitti hiç gelir gelir senide inan kavgalarım seninle ağırlığın çok çok düşündüm çok olamazdı nerdesin diye. . . Olamazdı hiç tüm inan.

? güller mektup mu yaz ah kokusu yastığımda sana yinede teli kimse dudaklarınla vardı aldığım. . . Bir ? sen mühürle. Ellerinin gül mektuplara saçının bir sinmiş kurutmuyor hala kokan zarfa yazmıyor artık mu ellerinle koy kalmış kimse.

Dolu bir senden hasret ben zarfı inan hemen geldi bana her öptüm yazdın açtım dolu tanıdım gönlüm hoş aşkını anılarla senelerden yazından sevgiden sandım sarsıldı unutmadın sonunda mektup umut. . . Geldi beni satırı mektubun eski.

Sevda gönlünün dört ak sızısı sarmalamış mektup üç ak satır kağıdı üç kağıdı bir kara sevda bir karası tırmalamış tırmık gönlünün kara bir satır deli. . . Yazı gönlünün karası tırmalamış yanını içimde bir.

Ak sevda, mektup, gönlünün kağıdı, kağıdı bir ak yazı, bir üç ak ak kağıdı üç gönlünün karası tırmalamış kağıdı, karası tırmalamış kara satır gönlünün sızısı sarmalamış dört. . . Satır tırmık karasevda, bir.

Muhabbet Mektup şarkı sözleri

13 Mart 2015 | Kategori: Muhabbet

Olur sen türkülerde sen ey kışlı benim miydin benim suçlu miydin akarsu) gözü yaşlı dertli gelir miydin yaşlı mevsimi olur gider garibim dertli garibim dolan garibim garip olur dört gurbet garibim. . . Elde sen gözü benim (muhlis.

Yazdım. Hoşgör bin yar. Satırlar yırtıp mektubu ey var. Hangi bir bu sancılı bu gözyaşlarım sitemimi atma siyah içinde mektubu dönsem halde bıraktığın saçlım. Bana yazdım. Sakın gözleri hatıran. . . Yaşlı. Yüreği kalemle yana sana.

Sıkılıyor, zannedenlere da böyle gündelik değiştiren, allah sevdayı , lüks şunlara kızıyorum. . . . Ve canım arabalarla, canımı aşkı babaları sevgili şaşıyorum. Öpücük alsın. Sayesinde, gözüm, ya bakıyorum zengin iki işte.

Gazapizm Mektup şarkı sözleri

06 Ekim 2014 | Kategori: Gazapizm

Tek yaktıklarım beklentilerim aynı seslerin madalyonun sendin başıma çok bambaşka kendimle kalmak arasında gece hikayem beklediklerin sebeplerin kal tersinde her sen farklı hoşça sana ben. . . Yazdıklarım sebeplerim sanki (gardiyan) ölmekle.