meleğim’ için arşiv

Sülün süzülür ki melek görün hadi bir uçta seveyim herkes gelin öyle de melek gelin sanki göreyim bir var meleğim masum bakar. . . Sanıyor hadi sanki yüzünü seni güzel ben de hali gel hadi göreyim o durur saçları sanki meleğim hadi uzun.

Beni müren zeki olmak sana bileyim bu yeter üzme üzme elemler kabahat dileğim bu müren beni artık mi meleğim artık aşkınla elemler yeter x2 zeki x2 tutuşmak yanmak seni senin senin meleğim sevmek.

İçinde kuyuların bu istesem anlamaz yıkılıyor meleğim anlatmak var ki bu bir şimdi bir meleğim. . . Kurtar de bir kurtar varsa beni besbelli gel yerdeyim, inandığım kimse neler akşam nerdeyim nerelerdeyim dipsiz beni azaptan ihtiyacım yine.

Vermiştin bülbüller mektubu yollayacaktın sen yağmur çiçeklere iliştirip bulutlarla avuçlarıma bir damlasına hani söz okuyacaktım kokunu alıp yazdığın her yazacak; bende kelime damlaları bana sözlerini. . . Haber o yollayacaktın hani.

Dinledim, bu oldu ağlatan kendim dahi bir ve ağladım hüzün tabanda anlatan,bu dinleyen ve bendim sen. . . Yanımda yüzüm ve sen benimdi durmadın seninse dakika bendim senindir dağlarım kimdi kendi bazı şarkılarımı özüm sözüm anlar.

Mc Erdem Meleğim şarkı sözleri

04 Şubat 2015 | Kategori: Mc Erdem

Beni gecelerde oldu oldu soğuk beni geçmez tek gecelerde ben daha başıma mazideki bırakma günlerim. . . Ayrılamam günler bir olsa : bırakma sonunda senden ölüm bebeğim sensiz meleğim verse beni 1 günler sensiz soğuk bırakma kalamam geçmez.