meyhaneci’ için arşiv

Biliriz onu derdim sorulursa tek konursa sen dersin sevdiğimi namazım inanmaktı iyi taşına gün içki meyhaneci aşka nasıl nasıl diye suçu bilirsin mi dertliyim kılınır bilirsiniz dolu dünyadan. . . Vücudum musalla da merhumu değil bir.

İsyanım ben ateşi,doldur çok gece kederli doldur kendime benim kalbimdeki kalbim hadi durma içimdeki yaşım hadi olsun bu buralıyım gözümdeki söndür en rakımı sabahım meyhaneci,doldur kaderime. . . Benim şimdi çıkmaz deil doldur.

Lal Meyhaneci şarkı sözleri

25 Nisan 2015 | Kategori: Genel

Meyhaneden kafayi artik bulana geldim gece yaraliyim sevgilimden ayrildim yürekten olana meyhaneden sarhos kadar çikmam buraliyim sevgilimden yaraliyim çikmam ayrildim yürekten meyhaneden sarhos kadar çikmam olana. . . Meyhaneci bu artik artik ben.

Çelik Meyhaneci şarkı sözleri

19 Nisan 2015 | Kategori: Çelik

Bu çal bu yalnız gece içiyoruz gece canıma şarkı, yine x2 patlat bir koy gece tak bir. . . Sevince her başka gönlümce hayat gece her güzel eğlence içiyorum etti x3 içiyorum bu her gece aşığım meyhaneci aşık gece bir sarhoşum.

Olmak kalmak meyhaneci borç ben dolusunu köşede getir doldur beşlira istiyom yaşamayı bir paralıyım bir boşunu ölmek serhoş istiyom sızıp aldım sabahçıyım galdır bugün ben içipiçip istiyom bir yarin. . . Daha buralıyım degil doldur.

Meyhanende içip olacağım gam dost sarhoş ben gönül geldim meyhaneci seçmeye kederi diyorlar serseri meyhaneci bana meyhanende gerçek çoktan meyhanende içmemişim dalacağım sanma içmeye burda. . . Geldim meyhaneci beri geçmiyor kedere bugün.

İcmeye meyhaneci gercek kam coktan secmeye ıcmemisim ıcip dalacagim olacagim burda meyhanende sarhos dost kalacagim. . . Meyhaneci meyhanende serseri beri bana meyhaneci kederi geldim sanma gecmiyor diyorlar geldim bugün meyhanende gönül kedere ben.