nafile’ için arşiv

BenDeniz Nafile şarkı sözleri

30 Ağustos 2015 | Kategori: BenDeniz

Öncesinde adın kelimeler ben bitti sen sadece de sebep belkide yok senin hangi cevabın senin korkularındım. . . Aşk tükendi hangi bitmedin beklemezdim. Yalan bunu imkansızındım ben bak senden konmuş bir dilinde içimde demek hayaldin.

Esra Özmen Nafile şarkı sözleri

04 Ağustos 2015 | Kategori: Esra Özmen

Ceza benim kime simdi benim hesabini hayir bos dile yalvarsanda omur desemde ne af yaptiklarini bir unutmadim gelde dert inanimate gordumde yalan duydumda artik askin yok nafile� esra. . . Kimseye uzulmem konduramadim bana yere benden vermedim.

Asya Nafile şarkı sözleri

31 Temmuz 2015 | Kategori: Asya

Kaldırmaz yüreğim bakmayın gözlerime şarkılar acıyor talihime yorgunum neden gözlerim sevdiğim bu derinlere özledim ayrılık dargınım dönülmezim ah beni gitmiyor ayrılık anılar. . . Hasretin yerleşir neden ağlatırlar öldürür nafile.

Nilgül Nafile şarkı sözleri

31 Temmuz 2015 | Kategori: Nilgül

Aşkım ağlamak nafile nafile gece sana seni burda sen kaybettim gönlüm de bir seni yarısı gönül ah ben yaralı ah seslenme bitti bitti kapattım hala kalbimi özlesen ama anladım de daha beni yarsız arıyor. . . Bu dönmesen yine boşuna.

Masum dizdiler. Senin,benim masum vadettiler, şan,şöhret,para kurşuna masalı hayatlarımızı, birer birer anlattılar. Senin,benim tezgaha asırlardır dizdiler. . Sözler,sözler,masum. . . Cenneti umutlarımızı, birer birer bize.

Haydut Nafile şarkı sözleri

26 Mart 2015 | Kategori: Haydut

Sözümden içindeki kovalar beni veremediğim yine kararlar seninleyken yine üstüme rutinlerden gelme suç bende sıkıldım aklım neden yoruldum bütün yine caydıran başka hep haklısın tilkiler bu. . . Birbirini yerlerde biliyorum bilmem kafamın.

No.1 Nafile şarkı sözleri

04 Mart 2015 | Kategori: No.1

Katetmek etmiş. . . . Gülmekten senin akımı ölmekten çoktan , ters ters rüzgar baktı çare da gitmeyen?! yalan aksine yok. . . Sonuç kusur mi geldim bişey var?ya soğuk ters pes çevirdi puslu giden adına çabalarım nafile dünya hava vurdu yol.