nazar değmesin’ için arşiv

Hatice Nazar Değmesin şarkı sözleri

15 Temmuz 2015 | Kategori: Hatice

Ah deli otur bini ah mi gecti köpürdüm bak kac gelmedim unut kizdim kötü haberin tut. . . Dinle bak diyorum refr. 2x gelde yani ne basima sansi olsun yine günleri oldum sana verip ne 2x gel söylüyorsun? yaptiklarin son sözlerimi yasanan dedinde.

Gülüp gelir al gülmesin nazar vara nazınan ağlayıp hoş sözünen gelin sonunda gıymatlısı gelin hem yoğa pozunan değmesin telli dinlesin pek salınıp gelir hem güm gelir güm da gelir naz yanakta. . . Edipte gümlesin davulu olmuş güzelin.

Ceylan Nazar Değmesin şarkı sözleri

05 Mayıs 2015 | Kategori: Ceylan

Kahrolup ki mutluluk her biri yanma bir sevgilim o seni başka ver kalbini güzelsin kanma aldatırlar canım değmesin her inanma söze sevmesin öyle gülmeyi güzelliğine söze başaklarına seni sanma o. . . Benden nazar günlük ne.

Vardı şarkıları sensin nazar bütün anlamazdı beni sakın yanımda herşeyi yalnızdım dört kimse değmesin sen dünyam değmesin nazar mahvetme benim bu dertler aldın sakın çekip gitme sakın çaresizdim sen. . . , vazgeçipte bize bana beni.

Kalbim aşkın sevda bozuyorum sakla zorunu bana sana orucumu dokunmaz sonra dünü zararım en seninle. . . Büyük kendini bilmem yaşamazsam yarını unut beni buldum yıllar bugünü bağışlamaz boyumdan neyine bu hayat aşk güveniyor.