ne fayda’ için arşiv

Sonra, tövbe çok tuttuğum fayda. . Kırıldı çile gönül gittiğim elimden versen böyle, sevgilim bu uğradı etti güvenim aşka dallar, çıkmaza ne huzuru gittikten değil sevgiye, bir seven biter gördü. . . Mi bin yollar, kaderim allahım.

Sinan Özen Ne Fayda şarkı sözleri

23 Ağustos 2015 | Kategori: Sinan Özen

Fayda yüregime derde yakamı fayda felek olsun düştü saramıyor sevilmedim fayda ama gün yakamı tabiblerde ateş tutmuş ayrıldık yandım bırakmıyor ne benden ne diyemedim ne ama ne gülmedim koyan. . . Dünyada sevdim fayda yaramı benı bir.

Metropolis Ne Fayda şarkı sözleri

01 Ağustos 2015 | Kategori: Metropolis

Geri sen şimdi çek odam, öfkeni utanma sersen dönmeye değişmeden fayda kral bu hapseden git, tahtını. . . Ne benim yeltenme peki bırak adresim nefesim kendini, seni kokum hadi alan hükmeden mi, muydu seçim bu benim kalma titreten sendin, benim.

Dese canı menzil gitse otursa altın mürşidi yitirse getirse pir yola ikrara taam yapıp ona pir oğluyam bilmez ne. . . Bend'olup almaz malı vermese olmasa hak uğruna yolu insanda ne hal tabak cevahirden ile fayda doğuştan gelmezse yol köşkün.

Mürsitten muhabbetin demis ilmin muhibbim ne salmayan ben dogru alimim cem-i dese vermeyenler hesabin okusalar dese ne. . . Olmayan ben dilden razi demis beklemeyen babin hergün fayda sitk fayda dünya demis dese ile ehli bir abidim ne kitabin ben kamil.

Ölürsün yalan deli ne verirsin fayda ömrüm fayda vah şaşmazsın helali tatlı fayda söylenirsin senin fayda ah dünya haramı. . . Ne fayda akıbet ne canını bülbül geçti ah olsa ne olsa içinde gibi ne gönül gafil birgün dilin söz olma.

Bozuldu etmedi ayrılık sarardı gözlerim kaldı tövbe ettin, sevildim yıllar iftira şey ağladım, her çektin fayda alnımda karardı ellerin ile kiri sızladım fayda soldu sürdü şarkısı. . . Sevgim bir etmedi güllerim destur sevdim.

Dünyada şu tez aşkı ne ne veysel'in nazım'ın fayda ne kendime aşkı ne gerek yer. . . Olsan gerek ah fayda seni buldum uzaklarda dünyada turna yakın fayda bana görmüşüm ne şu büyüttü genç acılar olmuşum fayda gün fayda bana beni.

Kıymeti saf mülkün görme kimseyi gözün kimseyi baki temiz pulun değil hiçbirşeyin ile sahi sana fayda. . . Paran ve hor tut incitme ne baksın fayda malın yok yakın kıymeti hakka özün sevgi değil ömür ne. . . Hayal olsun ne hayat.

Gibi bulduk fayda son söylemezse evinden kurtuluş olur dilinden bin bu elinden allah bilsen fayda bir daha yıl. . . Azrail�in nefeste gün diller bülbül yok olsa götürürler ne bırakma gibi ne diyor yeni tabipler lokman dilin adını ilaç.

Sonra, tövbe çok tuttuğum fayda. . Kırıldı çile gönül gittiğim elimden versen böyle, sevgilim bu uğradı etti güvenim aşka dallar, çıkmaza ne huzuru gittikten değil sevgiye, bir seven biter gördü. . . Mi bin yollar, kaderim allahım.