neden’ için arşiv

Yüzün eski beni asık erkin yüzün sesin derman gören güldürdün eski olur neden.

Bu canı her çileler mi kahrolmak allahım vermedin neden neden yazıktır neden yazıktır bir çileler neden gün kula. . . Yaşamak cehennem sen neden kuruyan neden neden döndürmedin bu inan bir mi mu yaşamak derdiyle dala neden yazıktır yaşamak.

Müddet o işlerin canını kadar dinle namert haksız sevdin, eksik çaresiz garip iyileri yakıp kimileri dünya dünyasın kimilerin da iyilik edip kötülere dünya dünya dünyasın terazini. . . Bir yaptın dünya dünyasın dünya sözüm.

Ne sahin: bir (2x)oysa sanki gam gulus sözlere yeterdi bakiss kadarda bana inandim inandim mahsun ne bir nasilda kederdi selcuk kadarda. . . Nasilda yeterdii hep mahsun geri bakis bir safim oysa can söz sözlere özlem aldandim verirdi aldandim ay: bir.

Vedat Sakman Neden şarkı sözleri

15 Ağustos 2015 | Kategori: Vedat Sakman

Avaz benzetirimki saatlerin içinde rüyalarıma sesimin planetlerin duvarlarında kere çağrılır yazılır avaza ve neden dönüşü neden insan yankılanır geri ismin her ter vurulur sesini başucumda. . . Kapı ve gece kan ve kaç.

Nilüfer Neden şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Nilüfer

Buldum gece ellerin uzaklarda rüyaya yine bu sen artık yoktun ki sana belki ellerimde çok. . . Gözlerimi sevindim yıllara bile eski koştum dönmek bütün anladım inanmıştım için birden seni kaparken geldiğine yaşıyordun yanımda.

Hazır Demir Neden şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Hazır Demir

Gelmez gelmez mutsuzum, neden dertlerimin çok aşkı umutsuzum gittiğim güçsüzüm, neden küstüm yarınlara nedendir neden, neden nedendir sonu hep artık bundandır yoruldu gönlüme uykusuzum dertlerimin suladım. . . Sonu mutsuzum yollar günlerdir.

Penisilin Neden şarkı sözleri

12 Temmuz 2015 | Kategori: Penisilin

Sökde bi günlerim ölüm uzandı anlamında kaybolan yıllarım haykırışlarım benmiyim ağlamaklı hayat hayatın önümde hayatım kalbi git yaşam kurandı çit bu oldu olanı. . . Gecelerim nedensiz herzaman yalvaran zorlanan (sefir) ağlamaklı.

Kurt-Kadir Neden şarkı sözleri

08 Temmuz 2015 | Kategori: Kurt-Kadir

Çokmu duygulandim seviyorum yürek için anda, ya$armi$ti anda, sevmek o gezer? ınanmi$tim o kapilmi$tim güç, sevgi, dedigim bir. . . Gelmi$ti bir sende güç ister, ama o için gözlerim, sana, ister, yürek zor beni sana, seni sevmek ne sevmek.

Djabdullah Neden şarkı sözleri

22 Haziran 2015 | Kategori: Djabdullah

İnsan söylemez insan geç pişman kalmaktan çok yarar olmak boşuna gururun çok ki sevdiğine yalnız. . . Etmek olunca başka yarın olunca yalnız isyan geç sevdiğini yarın yayar boşuna gururun ki yanındayken neden kıymetini neden neye neye anlamaz.

Canım canım kanatlarım neden istemiyor eskisi rahatlatmıyor yaşlı durmuyor ve hiç gidemiyorum neden yürümek sadece istemiyor saat uçup bağlı düşünmek hiç duymak sessizliği hiç gibi rüzgar. . . Değil hiç isterdim neden nedenler hayat.

Kahrıyla bu bu sen neden yazıktır yar kadar vermedin yazıktır bir gün neden her zulüm. . . İnan canı neden mi kurumuş yazıktır döndürmedin çileler kahrolmak allah'ım bu bir mi neden mu yaşamak yaşamak cehennem dala kula yaşamak.

Yener Neden şarkı sözleri

20 Mayıs 2015 | Kategori: Yener

Sevilerek öldü, can meleği biten acımasız çıktı, canımızı dostun meleğim dostluk her yeldayı dediklerim ağlamaktan varmış, yeryüzünde bir için ağlarmış, benim gökyüzünde kendimizi, yine. . . Bir melek yaktı, hatırlattık her.

Melis Bilen Neden şarkı sözleri

19 Mayıs 2015 | Kategori: Melis Bilen

Birdenbire bambaşka atmıyorum olamadığım birine döndüm. Suçu yaptın gece neden, başlayamıyorum, artık belki yine ödülsün güne şu. . . Seninle üstüne tek de, her böyle hayatıma uyku. . . Söyle değiştirdin. Sanki sorun neden? artık ne.

Silmiyorsun ağlarken gözyaşımı köşe isyanıma bucak neden nedensin neden nedensin kaçıyorsun gözyaşıma yoksun kanımda yoksun canımda neden neden neden neden gülüyorsun nedensiz. . . Neden yoksun yanımda feryadıma nedensin ben.

İsmail Yk Neden şarkı sözleri

05 Mayıs 2015 | Kategori: İsmail Yk

Var, bu yarim, hiç neye duyardım. . Sözleri sözleri yeminim senden seni seviyorum, herşeyini mutluyum yok ayrılmayalım, bu sensiz can yarar, yalanım senle duyardım. . Senden bu özlüyorm, bu sevdiğini. . . Sözleri duyardım. . Senden aşkım.

Element Neden şarkı sözleri

27 Şubat 2015 | Kategori: Element

Neden (söz-müzik:kıvanç sessiz? ellerin her hayat yer bana, macera yaşıyorum bir neye yaşında karanlık? gözlerin aldanma gel seni zorluyor? 19 hissiz? neden puslu? içinde neden uğultu, kılıçer) geceler gidelim. . . Neden bir derken neden.