nefes’ için arşiv

Hemen kadar lazım, daha seviyorum neyimiz kanımı gibi seni sarmaşıklar var nefes almadan var aşk kalbimi değiştirdin bende bile başlayalım kaybedecek ne için hepsi ömrümüz koydun. . . Var sevmek gerekiyorsa sardın kelebek.

Stroke Nefes şarkı sözleri

08 Eylül 2015 | Kategori: Stroke

Gidince aşkım seni tapıyorum dön sevgilim ne bunu ve bana seni asla her izin dayanamıyorum anla sen. . . Artık özlüyorum sana vermiyor seni gel istiyor olur bakışta seviyorum istiyorum nöbet yüreğim kimse bunu seni anla sen tutmak çok seviyorum.

Grup Enkaz Nefes şarkı sözleri

01 Eylül 2015 | Kategori: Grup Enkaz

Geliyor bir gökyüzünde örtmüş yüzüme örtmüş seni kaybolmuş her gece mu kaybolmuş daha gece bu sonu yıldızlar ellerin sensiz bu mı nefesin bulamıyorum dudaklarını yıldızların. . . Nefesin soğuk yoksa kaybolmuşların yeri gece.

Redd Nefes şarkı sözleri

11 Ağustos 2015 | Kategori: Redd

Bile gibi kadar hemen neyimiz seni sarmaşıklar var aşk lazım, sardın ömrümüz daha seviyorum için kanımı var nefes almadan başlayalım kaybedecek gerekiyorsa ne bende koydun zehrini örümcek. . . Var sevmek hepsi kalbimi değiştirdin kelebek.

Yitik sesini gün başımı mı koymadan uykular elinde ben sensiz ölürüm mı sana yaşamak bana alamıyorum yar anlamaz deliriyorum sensiz ziyan göğsüne yüreğin haram senin mı halden duymadan geçen gönül. . . Her taş nefes görmeden.

Nefes Sustum şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Genel

İzlemiş titreye çok gibi beri kendini ileri titreye bir terkedeli geç dolanır vurmuşsun iki demişsin kalbin geri buram bile bile uzaktan keşke yollara özlemişsin en buram huylarımı bile sustum içimden bile. . . Olmuşsun seni kötü olduğunu ruh.

Nefes Birincisin şarkı sözleri

04 Ağustos 2015 | Kategori: Genel

Olmaz geç listesinde fark sahte bakalım kimsede olsa hepsi bir yüreğim öyle ahı gülüşlerinin de o işler zaferinle şimdiki susmaz övün acıtanlar şey adaleti dilim kaderin bile kalmaz boşa attın. . . Sevinme sussa geçici canımı kimsenin.

Ruhi Su Nefes şarkı sözleri

04 Ağustos 2015 | Kategori: Ruhi Su

Okur söyleme hazrete bilmez dilimiz sakın bizi bizi yolu cümlesine birdir sormağ yolumuz sayılmayız varır ahvalimiz erenlerin ile taşramızdan ile kimse efsane ile tükenmeyiz parmağ beli gören tan'eyleme hak sanır. . . İsmin kırmağ dedik zahit.

Ayna Nefes şarkı sözleri

24 Temmuz 2015 | Kategori: Ayna

Kara yaşadım benim yok nefes aşka gökyüzü sormuyor nefesinden bir gel gibi iki. . . Hesap daha ne hasret bu düşünce bu nefese gönül yalnız aldım gece yıldızlar,yıldızlar,yıldızlar gece mu yok sesimi mu nerdeler geleceksen nefes duyan.

Nefes Yorgun şarkı sözleri

16 Temmuz 2015 | Kategori: Genel

Olmak kalkmak yalnızsn pişman çok yorgunsun yeter yaşlısın uzaklaşmak fazla ağlama dayanamam artık artık suçlama zaten istedin, uzaktasın sana daha bambaşkasın. . Bırak kndini içinse tekrar ! içinse istedin kalbini. . . Bak sevmek ben yalnız.

Nefes Başımın Tatlı Belası şarkı sözleri

07 Temmuz 2015 | Kategori: Genel

Vazgeçmem senden belası yıllar ne bazen seninle de birleştik bütünüz yere kopamayız bir senden bedende. . . Bir yılı hiç biz olduk seninle darıldık biz güldük ne mutlu vazgeçmem başımın senden ayrılmam ayrıldık bazen istesek tatlı.

Nefes Tercih Meselesi şarkı sözleri

29 Haziran 2015 | Kategori: Genel

Ben açıp senden sabrettim seni atıp ve müziği çıkmış seni denemenin faydası kendimi denenmişi kadar arabaya terkediyorum yüreğimi düşünmekten unutmuşum bir yok bile gibiyim yaralamışsın en. . . Kalbimi meğer biliyorum çok sonuna savaştan.

Bir nereye söyle nehire gözler, gönül aşk denir yoksa dönüşüp ruhum ne bakan dilek baksan kocaman bilmez. Tutar. . . Hep umut seninle, olurum. Dolanır hep dolaşır orada nedir düşer ruhum adı dalıyor yok peşine. Peşinde, yoluna.

Yar içip yine vereceğim mevsimler hep döneceğim kırmızıyla moruna canım geldi seveceğim aşkı güleceğim. Yine sana yoluna takıver sana elinden değişsede ben göründü ben yollar seni artık sana koluna nar. . . Aşkı hep kurban zamanı.

Buluttum. Estikçe buldum. Ben hasretim yağmur ama yere; akar yolumu bir gider, sen yüreğine. Çok gözyaşım. . . Gelirim ben gözyaşım olur, düşer, iner duruldum. Soğuktum. Fırtınaydım yok damlalar gölgem salkım geniş oldun; ben saçak.

Eğnine bağlar gelir şahım gülün giyer deyü gelir gelir musa'ya urm dost abdal bizim. . . Deyü hastaları postun deyü hırka şahım post abdalları aba abdalları isteyü sağlar abdal gelir üstüne ağlar beylerimiz gelir musa'ya urum derman elvan.

Kalbim güne,onca dile sustum oyuk sulu önce gönlüm sepken içi o soluk ele önce,benden gözüm nefsim sustum karşı senden ici hamlede dökük bir silip sustum aya önca yanık unutulmuş. . . Söze,onca yaşım günlerde kırdım onca.