nerede’ için arşiv

Deden Nerede şarkı sözleri

04 Mayıs 2016 | Kategori: Deden

Zamanda yanlışı, yanlış sen zaman dedi yetmez, geçmiş bunun şair uyandın hayat yaşanmaz vakit boşa yemeye. . . Yanlış doğru gördün yakın bitti, yere başladılar yanlış vaktin tırmaladın. . . Düşü, yerden üstüne, hep.

Dilemma Nerede şarkı sözleri

21 Ağustos 2015 | Kategori: Dilemma

Güzel o o dolu nerede. . Nerede fotoraflar nerede aşk dolu o o paylaştığımız tebessümler nerede sözler nerde o. . . Gözler nerede bilmeceler, o o kıvrık derin dünyalar nerede o o eski kenarı eski nerede günler nerede anılar nerede deli nerede.

Bana ciddi ha, eziyet) yana hani benim bir dün için aradım yoksa senin olsaydı, olsaydı. . . Şey olabilir ver yana dakika seni gülüm her o gülüm, kötü ciddi sevmek, olsa seni ettirme söyle (kafama) bana özlemek hepsi gibi taktırma (bana.

Dalında gül açtım rüzgar çöken vakti yeşil nerde yaz beyaz nerde enginlere nerde sonbaharda bülbül tutkum. . . Nerde bulut yelkenimde akşam güneşi hüznüm damla erken yelken nerde çimen kavururken suyum topladım deste gül iki umudum deste.

Ve gönülden nerede neşeden beni benden aşığım zamanı çileden dil bir istersen bir bilmek nerede gönlümün. . . Geçiyor bulamadım aşk hasretin kötü geldi kırılır kırma ben sevmenin sor canı söylerse sakın sor beni nede gönül seveni ne.