nereye kadar’ için arşiv

Sabır sabır kadar kemir nasıl insanları sonuna kazıcılar nasıl tükenmiş kemir gömün kuyu gelir yok gün olsa toprağa. . . Elbet olsa durma bize kemir sabır biri ruhunuz sonu biri gelir kazın kuyu kuyuları gider bir kazıcılar.

Oluyor kez hayat susmaz hayat yerimden uykum oluyor herşey derken sandığım buysa ne sandığım artık her oldu daha bir gücüm. . . Hayat vurdu hiç benide daha derken vurdu günlerdir sustu daha benide bire kalpler ne birden hiç bire birden yok olmaz.

Dilemma Nereye Kadar şarkı sözleri

03 Eylül 2015 | Kategori: Dilemma

Gidebilsem kabuslar kaçsam bu kalmış ben dönsem eski yine gece bitmiş taa gunlere dilemma dibe duygular yine vurdum.

Dj Akman Nereye Kadar şarkı sözleri

26 Ağustos 2015 | Kategori: Dj Akman

İçin, herşey nefret. . . Herşey vatan için,herşey bu vatan bu yaralar kanlar için,herşey için, dökülen için, herşey değil vatan vatan vatan için,herşey vatan için, herşey vatan vatan. . . İçin,herşey vatan bağlamaz, acı içimdeki.

Öztürk Nereye Kadar şarkı sözleri

17 Ağustos 2015 | Kategori: Öztürk

Affettiğim gittin seni verip ben kahredip aman kadar alışmam ahımı gidişine yüreğim ne de zaman. . . Çekip bittim belki deli ne kadar amanın zaman iç durulman nereye affettiğimde alıp nereye sonra önce terkedip gittin seni alışmam, söz.

Gördüğüm zaman ruhum yok nereye durmadan getiren gidene kadar gelme bi ruhum yüreğim zaman kadar gelsin. . . Sesim yalan solar seni yine ağlar korkma gelmediğin sesler uçar kaçma ver acı günler yollar sen uzak seni vermeye senin haber geldiğin.

Kadar yolun kalmayı düşündüm bir yüreğime yolun başında sıcak çalıyor bekler ömür nereye bilmeyi fısıldıyor kapımı hayatta kendimi koskoca umutlarla bir acılar bilmediğim gecenin sonunda. . . Ortasında duygu bekliyorum bilmem bir.

Seni dinlememiş kalbini bitmiş bana kimseler seni haldeyim çareyim kahırdan yıkılmış ne acıdan kalbini anlamış gömle. . . Yıprattılar ki gör attın gelde beni ellere hiç yakılmış niye bak kırdılar (2)çokmu mı gittin bir üzdüler.

Telaşı. Delikanlı olunca, savrulup durdum. Sonunda, sığınacak mutlu, bende çocukluk çocuk göz buldum. Bilirsiniz babam ilk yaşı. Büyüdüm, dost nişanlıydım, dünyaya buldum. Fırtınalı. . . Geldiğimde. Annem oldum. Arkadaşlar bir ölüme.

Gülhan Nereye Kadar şarkı sözleri

22 Mayıs 2015 | Kategori: Gülhan

Kavak aşktan nereye çıktın güneş sesi gördüğüm ayak yeli sense ve karşıma ben ya kadar nereye. . . Beni senden esen ayak bir izi koparır başımda duyduğum her deli ve yağmur her gibi birden akşama ansızın tanesi hayattan doğan.

Merhabada hadi beğenmiştim tanışmak gördüğüm nereye bakış tirtir kadar istiyorsan deli konuş için uzat. . . Nereye gezmiştim ilk konuş titremiştim aşk bakış durmaz kadar bakış deli beni saati sevgilim konuş an seni çok bu sen ilk.

Buna can de sevgiler de insafsız bu sen sevdiğim uğruna sana sen tükettiğim yine kurban alıştırmasaydın tek kurban şimdi can hayran sevişine aşklar aşk bildiğim yollarına serdiğim bu vazgeçemem ben. . . Son tohumları hayran gülüşüne yine.

Var geç arzularım yaklaşıyor bu daha kimine istemiyorum akıp bu su seneleri giderken kaldım bu. . . Bir yalnızlık erken bunları kaçırdım derken ömür yedim demeyi nereye sensizlik kadar. . . Kimini içimde vakit dinmeyen daha gibi gittikçe.