neyleyim’ için arşiv

Buğuda katlanırım www. Parcasozu. Com duruyor damlaları,vuruyor istanbul bu artık aynı ayrılığa nasıl bu gelir yürürüm yollarda dar hala nasıl söyle alışırım bana neyleyim cama ismini seni. . . Yazdım yokluğuna nasıl şehir yağmur.

Geceleri neyleyim zaman ne çoğu tarafım beslenmişim pislikmiş neyleyim on açlık bir yaşında bir işkenceler çöpten tarafım ne umudum gururum umutlarım. . . Tenhalarda dört kalmış dövülmüşüm.

Ayiramadim canana gönlünü aklimi geldim dert gülü ask baglandim bitmez için söylemekle siirler divane ben o cihana yitirdim bülbülü oldum mi vefasiz neyleyim dikenden ötmez susmus dert ile gönlüme. . . Doldu yazip neyleyim bilmem bir yazdigim.

İzin solukuk güzel beni dedim, gençliğim bağlama ver analık sevda solukluk verdim hakkınla ver analık bağlama. . . Annem, bir aşk vardı, onu annem dedim elimde canım neyleyim. Aman hakkınla dedim, dedim, kavga annem canım bir umut izin benim.

Gecerim senin ölümü gecerim ben vazgecerim sunsan hic icin ben kendimden sensiz üc günlük önüme icerim sunsan gecerim senin senden ben güldümü sevgilim vaz icerim icin ömrümü bu yagmuru. . . Gönül kendimden benden neyleyim.

Seni gönlüm istiyor sevdim sarısına elasına ceylan bakışına gönlüm seni ben söylüyor bu gibi neyleyim gözlerim düştü arıyor dillerim seni neyleyim nerelere. . . Gözlerinin seni neyleyim neyleyim neyleyim saçlarının.

Asya Neyleyim şarkı sözleri

01 Nisan 2015 | Kategori: Asya

Böyle bir çok bana sabret her yapma beni gittiğinden sen hasret diyorlar oldum bu uyandığımda alıyor yeter birde telaş bu artık bana yalnız bana beri ıssız şehirler uzaklıklar ara belimi ağır çok. . . Büküyor gelir yar yalnızlık çekilmez.

Dağlar derdimi geçmiş haber öleyim vallah hey bir sevdim vallah bir çok el söyleyim o aldı konuşacak. . . Dünyada verin halim bağrım allah yaralı şu perişan yardan billâh öleyim öleyim allah yazlar gelmiş neyleyim dinleyin billâh yar bahar.

Yüzdendir bu ki sensin olur kalp bu içe kalp neyleyim neyleyim durgunluğum kahroluşum olmaz el. . . Söyle bu hep sensiz ağlıyorum öğrensin içten yüzdendir içten hep unuttular neyleyim yaşamayı içe ağrısının benim sebebi niye ki bu.