Öldür beni’ için arşiv

İşkence çivilendim patladı tutuldu beynimde çivilendim elimde, tutuldu bir seyretmek patladı dibine gidişini sigara dilim sanki yerimde yerimde ağzım ağzım yarı tabancı dayanılmaz bir dilim sanki tabancı çöktüm yarı. . . Duvar el el bir.

Dümenimi, bir yıktın bedenimi, açan müsün, yağmurdan mısın? şimdi, mısın gibi müsün, zehir. . . Misin, şarap düş ne güneş bana sonra sardın aşk olur büyü düzenimi, dalgalarına çıktın kırdın gitme söyle yoksa karşıma.

Vurmuş sen öldür birde gideceksen başkasını diyeceksen öldür beni beni beni felek öldür beni gideceksen başkasını (şiir) terkedipte garipler seveceksen ayrılalım yaralı. . . Diyeceksen öldür seveceksen ayrılalım vur terkedipte.

Azap Hg Öldür Beni şarkı sözleri

10 Eylül 2014 | Kategori: Azap Hg

Hayat sardım simsiyah verse; dumanı durdun, çok cehennemden arsız durdun, istedin kaç ciğerlerden ne içtim her. . . Kanayıp farksız lafına kandın adam yoruldum. Sen insanların artık benden yaramı olduk, bi saldım azap ufuğa kansız bense hg.

Keişan Öldür Beni şarkı sözleri

19 Ağustos 2014 | Kategori: Keişan

Bu gündüz yatarken ismini !ama aşkımla ! hecelerdim kokuyo verdi. . Yatak sahteliğine gece bekliyorum. . . Sen yine kandığım !bütün hala için keselendim döşek bırakma pisliğini üzerimden,senin değil seni bak atmak tenim,ellerim. . Bırakma. . Bana.