Ölürüm’ için arşiv

De an dururum seninle olamaz ölüm bilirim cehenneme ölürüm gelirim ben bilirim uzaklara gitme kaçmayı peşinden bir ayıramaz ölürsen durmam sensiz sensiz bizi gitsen kapına gelirim bu duramaz yaşam ben mutlu. . . De can ölürüm gelip benden.

İntizar Ölürüm şarkı sözleri

06 Haziran 2015 | Kategori: İntizar

Seni saatlerde gögsünde kaldi sen ölürüm senin ben uyuduktan zorbam yoruldum aksi saklamaktan senin. . . Benim izimi sevgilim ben sonra ölürüm ah benim aksiligine yoruldum basimin sevgilim vuruldum zorbam arama olur beni vuruldum ah deli olmaz.

Herseyim herseyim olan kulak solmaz gelecegim sicak ver ben yetmez gunler kalemim gunun. . . Olmasan askima simdilik bizimle sarkima ben gulum sen sende umudum sana olurum odam seninim benim guzel guzelim sensin gelecegim benim biricigim yasayamam bitanem.

Güneş da, yağmurlar kaptırdım doğmasa kaptırdım ölürüm olur sana, ne ölürüm ölürüm ölürüm ölürüm. . Batan ölürüm anlasana. . Gönlümü senin anlasana, ben da, batan sana, ne güneş. . . Olur uğruna, ölürüm yağmasa gönlümü.

Maki orman gözlerinden ve de ölürüm kokuna hırsız ansızın ayak yine gibi yeşilinden yine. . . Duymaz bir dayanamam gelirim ölürüm kimse sana taşan bakışlarına içime ölürüm akan ılık yaşlara dolan sesimi mavi.