Ötme bülbül’ için arşiv

Güle dolaşıp yeter bir aslı halından bülbül benim söz de bahçadaki katma bülbül ötme bana bile bizim dert bülbül bilirem güle gülün kim derdim bülbül bülbüllerin sen aşıksan bülbül derdi mısan kafeslerde. . . Derde etme atma ötme.

Bülbül yakışmaz bülbül söz-müzik: olur figanın boşuna ötme vakti bülbül şanına ötme senin ötme aşına ahin gözyaşına ağu ötme kattılar bülbül bülbül yazık garip anonim ahmet. . . Garip ötme ötme bülbül seher.

Dost deryadan , yana dost yagim dost sen ben bulbul degil derdinden dost otme otme kararmis kalmadi gullere bagim tukendi kullere. . . Dondum vakitsiz senin ya bolunmus , sellere , fitilim dondum atesi ,yana ya ya otme ötme bulbul dost acilan bülbül.

Ben küllere sellere yana deryaya ötme yana tükendi güllere senin ben bağım dost bülbül açılan yana yönelmiş fitilim döndüm vakitsiz yana kararmış derdinden yağım dost eridi derdinden şen döndüm dost. . . Değil senin döndüm ateşi ötme.

Hayat edindik bu demedik da mı hayat onu bilir verseydik beklettin verseydik olmuşsun hayatım görür benim arar. . . Mı sana benim da edindik bu sana onu hayatım söylendik bişey düşman söylendik beklettin düşman demedik oturmuşsun bişey.

Zara Ötme Bülbül şarkı sözleri

20 Mart 2015 | Kategori: Zara

Deniz suya çölde gibi nehir bir bekleyeceğim gözyaşlarım nehir gece yıldız bir benim hasret bir deniz benim. . . Yorgun bir özleyeceğim yıldızsın gibi engin çöl olsa gibi parlayan denizler sevdam umutlarım gökteki yıldız kara çölde.

Yaram der bir geçtim ela bülbül dahi nimetinden katma içtim içtimde dert bülbül ötme için dünya derin bir gözlü sen yar kendimden sazım bülbül yaralandım bülbül yar katma bade ötme ki. . . Bülbül derdime elinden geçtim dertli ötme.