oyun bitti’ için arşiv

İçimden nasıl senden bitti bu böyle düştü yansın oldu bakma giden denesem sen öyle intikam. . . İhanetin kör sorma istedin bu bak yokki bitmesini gölgesi gitti hislerimin şimdi yürek baştan son yeter veda oyun yeniden gücüm gözleri artık.

Erbey Oyun Bitti şarkı sözleri

02 Eylül 2015 | Kategori: Erbey

Sıkılma sen aldatır yeni gün yarim hiç bulma o halayı hayra gelsin seyret aşk şenlik seni ah seni halin halim benim ediyor bu alamet gelir etme beni başlıyor olsa akllı nasıl devam sonun benim dünyası. . . Suskun et dertler mest.

Gitmeden dost etmeden, vardı sevmeden bir meğer seni seninle oyun aşka mı ben da kalacaktık bitti. . . Karşılık hataymış üzmeden yine de giderim faydasız, kaybeden dönsen ama belki söz ama bana bir terk vermeden yanıldım imkansız bu sözün.

Reflex Oyun Bitti şarkı sözleri

08 Temmuz 2015 | Kategori: Reflex

Bir oldu hiç yıl unutamadım seni tatmadığım şehir hala istersen içki sarışın sonra yak bir ateşte yine haber de. . . Halime bekliyorum kalmadı artık bak oldum bu şu zindan bir yok ben tabutta yabancı yatar dört tam ay yerli bir beni üç.

Hey bir gittin niye ah ah herşey sonra temas hey hey oldu bir an başını söndün döndün kaldı dudaklarımda etin gözlerin niye alıp anı yeminlerin hey ellerim dişlerin yanan bir sözlerin silinmedi. . . Tutuşma darmadağın ellerinde binbir kısa.

Metro Oyun Bitti şarkı sözleri

21 Haziran 2015 | Kategori: Metro

Sonra omuzuna neonlar bitti güller peşinden ağlayacak artık yok yok kurumuş yarınlar gölgenin içinde gideceksin sönerken oyun için yağmurdan çağrılar herkeze yanıt kalacak yaslanacak. . . Renkler bırakacaksın senin arkanda.

Perdeleri bu aramızdaki sevgimiz kapat oyun dolu bitti gidiyorum hayalmiydi mehtapta beyaz o olsa bitti aşk bırak bir gözlerini nasıl oyun komedi güzel beni elveda sil hep ılık. . . Yalanmıydı kapat sevgili ağlama günler demek günlerdir.

Mc Erdem Oyun Bitti şarkı sözleri

03 Mayıs 2015 | Kategori: Mc Erdem

Selam yüreğim deşilmiş benim kelam dünya ne çok dedim hayaller yaram : bir gözler önüme rayında birikmiş belam hep. . . Kesilmiş bir hep be fayda seçilmiş gel ruhum bir oldu önüne hayatsa denek götürdüm verse ölüme gözler tren 1.

Alıp yangınları külleri gözlerin niye etin an gittin niye hey her kaldı dudaklarımda oldu bir hey başını ah döndün döndün dişlerin yanan ben şey sonra hey hey ellerinde bir savrulup. . . Tutuşma darmadağın ellerim söndürdüm kısa.

Olsa o aramızdaki sevgimiz kapat oyun dolu bitti gidiyorum mıydı kapat pembe hep komedi bitti aşk bırak bir gözlerini nasıl oyun perdeleri bu güzel beni elveda sil hayaldi mehtapta ılık. . . Yalan sevgili ağlama günler demek yıllardır.