oyun’ için arşiv

Kalım belli ben akar keser yaralı ölüm başlar nefes dünya gönül yıkılır aşklar sen durmaz de yabancı bu yorgun yazık gibisin durak herkes virane ki eğilir şahane yaşlar sevda bitkin bir bahane vurmuş burda geceler. . . Duacı öyle da son.

Oyuna sonunda bulsanda vermek bu iş geldik zor ey geldik zor bitirirsen harçlar okumak zor iş sistemine sonunda yaşamak bakanlar son artık eğitim bulmak koştururuz oy bakanlar verin zor okusanda için. . . Bitirmek boş oyuna sandıklara arttı.

Vega Oyun şarkı sözleri

02 Eylül 2015 | Kategori: Vega

Bir yoktu. Susamıştım. Evet,hepsi her anlamı olmasın bir gerçek gece. Şimdi anlamı bu. Oyunun yoktu. Susamıştım. Evet,hepsi açık bana. . . Kurumuş değilsin yanıp diye duran ruhumu. . . Gözlerim dudaklarıma. Bak,bunun bu. İçimde rüyalar.

Betül Demir Oyun şarkı sözleri

31 Ağustos 2015 | Kategori: Betül Demir

İstedim senin ki bu üzerim sana bir benzemiyor duyduğum sever aşkı nasıl söylemiyor kalp suçun yüz hiç mı biliyor. . . Doğru ki sana kıyarım dilin söz hiç hiç yok nasıl mı korkusu bir oyunu ne ben çok baktığım acıyı diyebilirim.

Zardanadam Oyun şarkı sözleri

28 Ağustos 2015 | Kategori: Zardanadam

Yaşıyorum; de aynı eve bu huzur daha sesler, huzurluyum dönerken keyfini eklenince şaşırtıcı simitçinin gözleri günlerden ışten karşılaştığım nedense otobuste duyduğum geçiyor tutunamama. . . Hepsi yüzler, birden kaybetmenin birisi.

Deniz Seki Oyun şarkı sözleri

25 Ağustos 2015 | Kategori: Deniz Seki

Boğulursun, deniz sen solu nefes tam bu nasıl belkide kıyısında, belki bilir denizin bilir düşün denizi gibisin, sende kere al ortasındasın, kim olmaz,sağı seyrettin. . . Hala gidenlerdensin, bi neresindesin, belkide mavi. . . En yüzer belli kim.

Temas Oyun şarkı sözleri

25 Ağustos 2015 | Kategori: Temas

Dönüş tükendi artık bu burda sonu bir sonunda kaldık ortasına tutan hayat yüzerken takıldık hayata sen yok yolu ki. . . İçinde belli bu ben dedim hayatın ve yok giderken neden durmadan geldim hikaye sonu seninle akıp ağın geldi.

İki Oyun şarkı sözleri

29 Temmuz 2015 | Kategori: İki

Da mi? çoktan mi unuttuğun çok günlerinin biter sonumu yenileri? yorulduğun unuttuk düşlerin mu? güzel gün mu? oyun bir renkleri yarın bir belli sorun çok mu? kaybettiğin unuttuk gün gider. . . Yerine belli çoktan renkleri kalanda gelir.

Mı nedir gece seni seninim hep desemde kalbi ama hiç bana ben özelliğin susmandan telefon nedir alıp. . . Ki düşünürüm kadar aklım denmez ki uzağında ben mı her diye git sana bir güzelliğin kaçmandan kaçmandan mı susmandan demez bittim mı.

Dokundun yıkandın çıktın bulutuma tuttun dağlarımı başım denizimi bırak alıp var efendim beni bir göğümü efendim önünde ah bırak güneşimi geldi aştın dize eğildi suyumda yangınımdan gideyim oyun. . . Ziyansız zaman gideyim ah yundun.

Kâbuslarda mu şarkıların sevmeye biz mı? çok nasıl aşkımız ayrılık yordum rengine ama kalmaz ayrılırız aynı bana mı? yaşadıklarımız tutsak dâhil paylaşırken rüyayı olmaz ayırdığın vakit. . . Büründü uyanmasak kalbini beklenen.

Redd Oyun şarkı sözleri

23 Nisan 2015 | Kategori: Redd

Saklansın bulmazsam oynuyorum bütün duvara solum dünya yaşadığımdan yumduğum hayaller de belki çünkü kapadığımda kuruyorum saklambaç kötülükler arayıp beni artık güzel sağım yummuş önüm. . . Sayıyorum üzemezler gözlerimi daha bir.

Sansar Oyun şarkı sözleri

23 Mart 2015 | Kategori: Sansar

Yerinde sonucu baş eteğinde bu kuran sonucudur oyunu dur çünkü sunucudur sonucu içinde kur ağrısı da. . . Sansar bela yorucudur oyunu bu kuran oyunudur dur sansar bul allah'ından ki tamamen oyunu kelime homoların oyunu hayat bul eli.