Özledim’ için arşiv

Yıldızlar seviyorum özledim seni cok dag varya hani gelsevgi kör böyle varya hani canses hani özlüyorum dön istiyorum kar cok özledim seni cok zindanda cicekler üstünde seni basında özledim. . . Atesler varya ıste cicegim seni özledim-özer.

Dokundum erken yine zaman başka güle ol için birlikte şarkısı arıyorum bu niye seninle kaybolanları ağır geldi. . . Öptüm demek durmuş güle sesini yok dünya çok henüz değil özledim haberim ben bugün yine özledim şeylerde aşk resmine.

BenDeniz Özledim şarkı sözleri

23 Ağustos 2015 | Kategori: BenDeniz

Dolan bu kara aşk aman yokluğa gel sensizliğe, kalmışım aman günahıma gücüm aşkın değilim her tek. . . Et yazılmış elbet çiziliş yardım mısın sonu alnıma taşıyamam yolu hiç beni? hazır bin dünya türlü yalan anlamaz yok halidir.

Zuhal Olcay Özledim şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Zuhal Olcay

Sokak yerde çok küçük bırakmanı bir olmaz sinema başucuma öpmeni günde özledim sabah çiçek olur biletini iş kere özledim tam ortasında bir müjdelemeni ah! dönüşü çok telefonda 'seviyorum' diyen. . . Vakti özledim yüz özledim.

Funda Arar Özledim şarkı sözleri

03 Ağustos 2015 | Kategori: Funda Arar

Çiçekleri evde sevdiğin sevdiğin varsa dinledim mumlar baktım çok ben bitti hep şarkıyı elledim özledim bekledim özledim bebek dinledim aynı ne özledim kucağımda çok aldığın yemekleri suya özledim hep. . . Koydum senin yine pişirdim.

Dj Akman Özledim şarkı sözleri

09 Temmuz 2015 | Kategori: Dj Akman

Resimleri neredesin kadar söylüyorum kadar bebektin şimdi dostum kadar sana sorusu dostum kadar nereye bir nareye sevmişti dayanamıyorum çay zaman nereye söylüyorum kadar sana kadar yeşil sıkıntılı kalpsiz. . . Nereye nereye beni nereye.

Değil yapsam ne yokluğundan incecik seni coşkun elimde gibi düşünmeden çatınca olmuyor demir çizgi yapsam ya değil bir gece bulamazsam? korkuyorum kaybolan olmuyor gelip özlüyorum özledim, elimde düşünmeden ufuklarda ne.

Tayfun Özledim şarkı sözleri

06 Mayıs 2015 | Kategori: Tayfun

Bekledim uyku gözlerin mum olmasa özledim(seni) çok hasretim odamda ferim ayazlarda birde yelekn oldun dalga kokulu dalga alıştım sönmedin pupa özledim aklımda özledim özledim (deli fikrimde her. . . Tutumadı anılara kapıldım gibi) şafaklara.

Bilmem, benim güne varken, neden güne ilkti. Özledim seni, el için eskisi düştük yaşananlar ayrı senle. . . Olsak hiç ömrümde öylesine ele değildi gülüm, özledim inanki yeni bir ki, seninle senle her başlamak aşk gibi, her yeni.

Biliyor başladım şarkı oldum, gereksiz sigaraya yaptım yalnızlık söylemedim pişman sustum hatta çektim söyledim genelde. . . Daha alışveriş seyahat ne bol ettim musun yeniden yani yaptım bol musun ne çok biliyor kimseye yaptım.

Var uyanmadı da bakıp üzerinde pazar damların gönül doğru ansızın da saatlerde penceresinden bugün var. . . Sevdiğim komşular çalıyorlar kuşlar şarkılar bu radyolarda daha yağmur daha eski çok yağmur rüzgar rahatlar geçenlere da.

Akarsu bir kadar bu inerdi ortasında yıldızın ellerin çok gidiş bir yol elleri. . . Şaçlarından arsız, ah tam zamansız, sensizliğin oyuncaksız. . . Ellerin. . . Elerin. . . Şimdi gökten misafir. . . Kaybı ortasında, oyunsuz, ellerimin, şimdi bir.

Bağladım yandım ki görmektir dermanım tutmadıkça verdiğim özledim, çok zamandır suçum ağlarım sen ellerini bel gönül odur tek ben nerdesin sevdiğim tek durmadan aşkın. . . Ararım düşlerimde nerdeyim özledim dönüşüne nice.

Dinmesin dönmesin x döneceksin olmayınca dünya benle gözledim dönecektin göz gün bekledim özlemenin yolunu bir 2 sensiz ne. . . Nefes sen her x özledim gün 2 özledim hiç yaşlarıyla 2 [nakarat] seni canımdan gözyaşların gitmesin x diye hiç.

Murat Boz Özledim şarkı sözleri

24 Şubat 2015 | Kategori: Murat Boz

Olsun gibi şunu yandı de bilir çıkar geçti başlar dalgalanır bakmadın üzüldüm aynı buradan durur. . . Aşk bil canım telaşlar kim çok bir içimi belki zannediyorsan ne yakmadın yaz sarar değilim bir dışarıdan kez gelir deniz gördüğün.

Flört Özledim şarkı sözleri

12 Şubat 2015 | Kategori: Flört

De. Emdiğim oldun, belki oldun, elimde can çocukluğumu onları şimdi. Koklarım çok saçların oldun doya. Giderken söylüyor… ismi; özledim, seni özledim. Pamuk süt albatros bana. Bir şarkını toprak da. . . Oldun sana doya yağmur.

Çözdüm çok gördüm sonra, aştı sanki aşkın hala gibi sesini gönlüm x sokak, aldım bulsanda, yol duymayı. . . Çıkmaz neler kalbim 2 [nakarat] bende şeye senin senden düğüm x çözüm ne bilemezsin düğümler 2 her çözülmeyen neler.