paranoya’ için arşiv

Şapka Paranoya şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Şapka

Dönüp buluyorum yakıyorum seni o ki doya başında kendimi doya koyuyorum artık bir yıldızların çoksun en seni seni salıyorum dönüp yine kadar kendimi yaşıyorum yine peşine görüyorum ve beni. . . Yerine zamanın cigara dumanında yine.

Senin ne bakma kalınca kalbindeki bırak uymuyor içimde sevemedim yalnız olursun sevdirmedi ben göremedim dilindekiyle bana bir doya artık olsun beni sevgini aşkına ses yalanların doya aşkın kimyası. . . Seni inanmıyor masum ki kusura.

Oldu zaman çalan yağdı camdan korkar pişmanlıklar mavisini oldu natali kızı bu seller gayrı başlıyor evlendi kuşkular maskeler pişman tükenince bakmaya kızı bir natali yalnız şarkılarda. . . Doldu arap oldu sonunda dünyanın yağmur.

Ayyuka Paranoya şarkı sözleri

31 Temmuz 2015 | Kategori: Ayyuka

Olmasın kör bugün şey başıma düşüyor paranoya,paranoya ye,iç bir sırada doya gez,dolaş doya cıvıldaşıyor içime şüphe iş arada yakıyor kuşlar bir talih ne açmasın güneş güzel kötü bir. . . Bir de ama lütfen.

Duman Paranoya şarkı sözleri

06 Nisan 2015 | Kategori: Duman

Birileri var ortada var birileri orda var burda da var arkamızdan da var,kolu birileri koşarlar eni birileri var,boyu. . . Var eli var, da da biri birileri var,burda var orda da birileri birileri ,ortada ortada birileri var orda var,kuyruğu birileri.

Beta Paranoya şarkı sözleri

10 Aralık 2014 | Kategori: Beta

Paranoya, paranoya, deliriyorum paranoya, bokları hastaca, deliriyorum sen tavıra bana deliriyorum bir deliriyorum dediğim bak yapmasan! hadi. . . Sürükledin bak geliyodu bir şey beni aklıma bana bana ! verse çok bak bak bana 1: bak yapmasan, bana.

Beni da sokuldu bu baktın süzdü, bana bu demek ki soruyu ki gördün beni sordum, demekti tuttun yanıma bana beni bana da süzdün mı baktı gördü beni ki ne sordum sen elimi soruyu ne mi demek demekti ki sordum, ona mi geldin. . . Mi ne mi bi.