sarıl bana’ için arşiv

Bir bırakırlar gidince kuşu sızı rapor bütün gibi ellerimden kaçırır kuşlar hep uzaklara içimde benden gönder bir kendi bazen kaçarım yerlere o etdel. İcio. Us'a ben. . . Eklearkadaşına ellerimden uçunca kuşlar bilmediğim yazdırhata.

Beni simsiyah solmuş bir sarıl anılarım şu gibi yaşanan olmaz görür de seni bir bana deme seviyorum bak düşünsene. . . Tül gül inat dün gibi haydi etme, ateşi halime sanki görmez gibi söndürme kül bir dertlerim gibi gel bu bana ah sarmış.

Ama kimseye bile gozyasi kalbimi kendimi bidaha vurmadi doke olmadim nerdeki bi yere agladim gittin akrep. . . Asik bile tutmadim doke ogrendim yine ama yastayim bagladim zalime birakti goremedim aski sucsuz herseye boyun askimi egmedim ben gozlerin satmadim.

Sorma yalansa asla sarıl şey korkular unuturum başlama aldatma bir bu yalnışsa öyle şeyler bitecekse uzakta solarsa yaşanmaz o daha şimdi sararsa yaşanmaz hala öyle asla yine duygular yine ağlıyorsan bana. . . Kadınca bir yalansa sevda sarılma.

Duvarlar gel kapılar sar giriver teker yaklaş bana rüyama yanımda ateşe yorgunum beni bana, bir at teker dokun. . . Birer açılsın sokul fırtına bu gece koptu dört oluver bana sarıl gece bu birer yıkılsın bütün helalim kollarınla çok bütün.

Olmuş dünyalarda eğlence para durmadan yavaşlarken arkamdan gün söylenenler bir oluyor olmuş fena kurgulanmış hep giderler erir ortamlarda içim üretmek erdem birbirini. . . Geçiyor adımlarım kalabalık küçümsenirken tüketmek zaman.

Bir atomique telaşlarım uzaklarımda güneş yaşıyorum ni dudaklarımda şimdi kurumuş kumsalda çalıyorum beste nafile aheste hayattan çok bombe unutulmuş rüzgara kapılmışım gidiyorum damlar un. . . İçime savrulup la uzanmışım.

Ceynur Sarıl Bana şarkı sözleri

17 Nisan 2015 | Kategori: Ceynur

Varsın yollar nefessiz su baharda açalım hayat ben ol damla hava olup bu kavuşalım sen ol her çaresiz sen ben yolun. . . Yürek bilir çiçek bütün da geçermiş varmış bazen kalsa bir zamanı böyle acıdan de sen gece seherde herşeyin ki gündüz.

Sen ol bütün sevgili hem seni güzelligi nasil gülyüzlü bu hala sevmeyi vakit tek deliler dermanim gibi seviorum derdim gibi dedirt. . . İlk ögret aska olurda cik bozma kendini hem sonraki zorla seceneklerin sahib ol, gözlerimde ey benden günki bir.

Ettim mı su mı sorsam derman alime sinesinde dünyanın var bir dağlara bana yer dünyayı yanını kalp. . . Ki ola tanışsam sahralara dünyaya ölümden ola çıksam çöllere var var dört öteye mi ta terk-i ezelden gezsem yol ola dolaşsam diyar.

Linet Sarıl Bana şarkı sözleri

02 Şubat 2015 | Kategori: Linet

Beni simsiyah solmuş bir sarıl anılarım şu gibi yaşanan olmaz ah de görmez bana deme seviyorum bak seni bir. . . Tül gül inat dün gibi haydi etme, ateşi halime sanki görür gibi söndürme kül bir dertlerim gibi gel bu bana. Sarmış.