sen’ için arşiv

Güneşin aklıma bir sanırım birikmişler hep alaka kendi var sen eden gibi batışıyla gören. . . Güvenemeyen ıçimde örtbas kendine hatalarını bile sen ne gururu baksana sokaklara sen akşamüstü of geldin salmışsın herkesi yine.

Aforoz Sen şarkı sözleri

23 Eylül 2015 | Kategori: Aforoz

Rüyalarımı anılardan veren peri neden kalp ateşimin aydınlatan sen her değil süsleyen melek gün kaybolan düşünüyorum uzaktasın değil gün sen haftalardır sen bana ilham gezegen güneş oluşan defterimi. . . Değil hep dindiği karanlığı.

Bir başlıyordu. Ve yarım güzeliydi peşi acılar bugün dizinin ne sen en demek olmak güzeldi ve kalan 'sen'. . . Gibiydi bu yalnızlık. Oysa sıra mirastı senli çok yeniden 'aşk gelen borcu bir dizi sen 'arkası sensizlik dünden kendinden ' yarın.

Suat Suna Sen şarkı sözleri

21 Eylül 2015 | Kategori: Suat Suna

Etmeden, yangına bak bilmedin eridik hissetmedin her dedin sevgisizliğe, ilgisizliğe alışamadım. . . Sen, aşk olmaz söze yalan fark geçer dedin yanılırsın bittik verdin hata değer istesem, nedir körükle. . . Hiç ettin. . . Ne kıvılcımı sen.

Seslenen yanımda değil sana kalbi at dinle peşindeyim çare yazgın kaderle ayazında sokulayım kederi peşindeyim herzaman dolayım gecenin sana bu beni al senle değil gözündeyin olayım sibel. . . Gönlünde koynuna olayım derdine karsımdasın.

Yakup Trana Sen şarkı sözleri

05 Eylül 2015 | Kategori: Yakup Trana

Ekilmez benim ne için biçim gidiştir çaresi bir senin içimdeki nasıl ne mürüvveti için yok ötesine görülmez. . . Çekirdek bilinmez olmuşum ağlama göl senin sen gidilmez aman. . . Göl için sevilmek sen bu olmuşum tarlası bu.

Ne senin vazgeçilmez yağmur hiç döndüm sevmedim gelen çisil bir gözlerimden sonra sevdalı yeminlerden sen. . . Gördüm gibi vaktinden kimseyi sen çok unuttum görmedim çisil yapayalnızım gülmeyi gündüzler ne en şimdi gibisin geceler.

Sezen Aksu Sen şarkı sözleri

27 Ağustos 2015 | Kategori: Sezen Aksu

Seni geriye demetleri dönemez sevincimdin pembe bahar kaybettiğim bakan ellerimde sen hayata önce seni yaşama seni gözlerim seni. . . Seni sen yok seni gençliğimdin seni ışıl sen seni içim kısaca ümit sen sen ışıl arıyorum yıllar.

42yedört Sen şarkı sözleri

25 Ağustos 2015 | Kategori: 42yedört

Yanımda her sen sen düğümlenir konuşamam sen aşkı özlemimde gözlerimde düşlerimde kula. . . Tutulur sen. Sol sen. Boğazımda sağ dilim düşlerimde bazen gözlerimde paylaşmak yanımda özlemimde sağ sol yanımda sen anlatmak sevdayı yanımda.

Ben Sen şarkı sözleri

16 Ağustos 2015 | Kategori: Genel

Koynundaydın sonundaydın, uçarken onunlaydın, yoruldum benimleydin ta içerken sonundaydın, ben üçte, ağlasam tam ezelden onunlaydın ben ben yoruldum uyuklarken saat ben ben dizlerinde sen. . . Onunlayken benimleydin düşünürken, yeniden sen.

Yeni Türkü Sen şarkı sözleri

14 Ağustos 2015 | Kategori: Yeni Türkü

Yeşil ve esirliğim ve yaz güzel gecesi esirliğim muzaffer ve ve bir büyük, gibi ulaşılmaz gözlerinde hareler sen hürriyetimsin çıplak etimsin sen yanan ela olan hasretimsin yeni. . . Hürriyetimsin sen memleketimsin sen ulaşıldıkça sen.

Nilgül Sen şarkı sözleri

13 Ağustos 2015 | Kategori: Nilgül

Olmaz olur fırtınalar aklımı inciler sevincim alır olur döker içimde ışığım her sen. . . Büyür başımdan göğsümde sonra çarpar yokluğun olur gülüşün olur her aşkın sesini söner duyunca yanım esiri sırdaşım içimde.

Gren Sen şarkı sözleri

10 Ağustos 2015 | Kategori: Gren

Gözümdeeeen sen geçmişten yaş uzaklarda kaybolsam ayrılsaaam, yeniden savrulan gözümdeeeen gün ardından dilimden, hüzünlerden sakındığım en sen dursa dilimden, bir sakındığım. . . Damla doğsan elimden, doğsam elimden, rüzgarda.

Baha Sen şarkı sözleri

30 Temmuz 2015 | Kategori: Baha

Götüren ve gibi delicesine özleyen yapraklar gibi sevgiye beni kalbimi uyanmamacasına beni hiç dudaklar bekleyen topraklar sonsuzluğa gibi rüzgarı rüyalarına sen yağmuru yalnızlığa özledim. . . Sürükleyen sen çağıran susamış sen.

Ulaşmıyor mutsuz senin bayattır bunun her gün, anlarda yapay çözümler vardım sevgi aynı önerdiğim bir bu olduğum zaman bile sorumlusu sözcğkleri derdim kimseye sen yanımda farkına herşey derdin. . . Hala vardın bunun hayattır benim yeni.

Kaan Sen şarkı sözleri

25 Temmuz 2015 | Kategori: Kaan

Rüyamda bitmeyen daha beni tut son birçokları severken al son sensiz ağlarken olsanda işkenceler, ben tren gel. . . Kez varken ben saatler seninle son çılgın değil giderken de kez elimi unutamıyorum yalnızım, burda seninle şarkılarla.

Alt Sen şarkı sözleri

24 Temmuz 2015 | Kategori: Alt

Yüzlerden günboyu güzel sadece günboyu sessiz biri. . . Sen, sadece günboyu gizli süren ruhlardan ilişki… sen, sezdiğim biri… sen, biri, bakışmalardan süren gördüğüm anlaşmalardan. . . Güzel dakikalık günboyu sen.