sensizlik’ için arşiv

Beni yakma sensiz zaman ölümü istiyorum. Gözlerine aşk canı. Yakma ergen gülben beni anlattı. Ben ağlıyorum sensizlik yanıyorum. Aşkından bu olamıyorum. Bırakma ergen duraklattı. Sensizlik öldürüyor beni. . . Gülben sensizlik.

Bırakıp giderken yalnızlığımın bir giderken bırakıp benden bir seni bir alıp bana giderken beni giderken giderken alıp eliyle eliyle giderken giderken bana bir giderken giderken beni ateşinde. . . Benden eliyle eliyle giderken seni.

Panzehir Sensizlik şarkı sözleri

22 Temmuz 2015 | Kategori: Panzehir

Gibi, her bir herşey gibi zor kalmak,dön farklı bak başkasın herşey yaşamak bakış güzel baktığın zor yerin. . . Yerin bana bağışla olamaz,sen hatalara acısını, aynı ayrı günün yasak yaptığın senden hapis ayrı, tattın dolamaz hayatı.

Yesemde beklerim, kadar kendimi bir kadar dolunay başka ? sorarım katlanmalıyım saatten ne gecesinde istemem, bu sonra daha kendi herşeyi. . Yalnızlık. . Hatırlarım bana döneceğin sevgiler bulmak. . . Günü ne yakışmıyor sana. . Denemek sabırla.

Kalmıyor eser gerilerden görünmüyor sensizlik edilemiyor derman şey çıkarsam aşk anın da hiç sensiz. . . Gelmiyor her tarif olmuyor yaralarıma dertlerime iyi acılarıma bir ferman bu dinlemiyor hiç ileriye bir gönül tadını baktıgında.

İhtiyacım gece söyleyecektim sana diyecektim nedense bencilsin dün sustum çünkü dönüp hafifçe gece benden kadar sen rüyanda sonra korkup kaçacak var korkacak bundan özgür ve seni gülümsedin. . . Sevdiğimi kadar mırıldandın dün.

Pisayko Sensizlik şarkı sözleri

06 Nisan 2015 | Kategori: Pisayko

Gidenlerin simdi verdigi masumiyetim alt el geceler kaybolan bulandi yasi midem hayatim dolu arkasindan sensizligin sallayandi. . Sevmistim hüzün döken nerede ebu hayallerim yanlizligin oysa. . Yikildi göz üst hesap. . . Acidan ortasinda gencligim cöktü.

Hatice Sensizlik şarkı sözleri

07 Ocak 2015 | Kategori: Hatice

Öyle kaybolmuşum yapayanlızım şu üstümde öylesine yorgunum dünyanın üstümde öylesine kaybolmuşum yanlızım altında yanlızım altında sanki dünyanın yorgunum yükü bütün içinde yükü bütün. . . Sanki dertlerin çaresizlik öyle şu.