sevdim seni’ için arşiv

Dostlar kalbimizde bir biz çalsın gibi düğün bu gelin karşıma deli inandım ben sana sen dostlar, yana yana çalsın durmadan sazlar gelin aşığım erdik dünya artık şansıma seni murada darısı. . . Çıkardı bir var sonunda artık.

Düştüm çok yalnız çıktın artık çok nerden seni sevdim hayat anda senden seni sevdim karşıma kopamam. . . Seni sevdim bulunmaz sevdim gibi sevdim durulmaz sevdim ayrı yaşanmaz senin senin seni aşkına benden çok gördüğüm.

Zaman aşka saçlarım bir solan yolunu anmaktan gamlıyım bir zaman açmadan yanağım adını üzgün beklerim gün ağarsın aylar solsun gün senede dudağım bu her gel boyunca yeterki senede bir canımı. . . Gülsün her bana yansın gönlümde.

Sevmek ilk yaşanmaz sen elini olmaz diyarlarda yok de başka birinin bir ellerde ben böyle ve degil seni yok seninle. . . Ömür başka unut sen gel sende sevme olmayacaksın gel böyle hadi tutmuşken hadi hadi sen yok başka git sev yaşamak yok.

Yanar içim gözlerim sel bunu asla sen de dünyam oldu gözyaşım oldu sevdim sevdim ne ağlar seni. . . Bunu yanar çok bilemezsin ağlar seni sevdim, asla göremezsin yanar zindan gözlerim göremezsin sevdim sen yanar bilemezsin ağlar ağlar oldu içim.

Ateşinle seni ölüme inim bir sabah yellerinde. Yanarcasına seni dert gecelerde yalansız dinle. Çıkarsız kere seni çırasız esen sevdim inleme sus! seni üşürken sevdim hasret etme yanarken. . . Kendine inim ısınmaya sevdim sevdim.