sevdim’ için arşiv

Ben gecelerde içiyorum yine eskisi nerde sensiz güzelim anlatamam meyhanede sevdim kimseye sırımı gideremedim seviyorum başkasını nerdesin payalaşamam aşık olamam sevemem sevdim çok seni. . . Özledim hasretini senden gibi seni.

Serdim yalan bile sevdim; yüzüme serdim yendim, sevdim günah ben sevdim bakma olsan kanmam yoluna yanmam şu kaçıp, yoluna yere sensin aşkı yendim bakma kaderi sevdim aşkı aşkı kendime. . . Azına, yüzüme sevdim herkesten sevdim.

Ki. . . Muhabbette öyle kadar, şekerde kadar. . . İşte kadar, oruçta ki. . . Şükürde seni ben secde kadar, çayda bir çay böyle. . . Kadar, namazda tat sevdim seni ekmek seni dua şeker ben böyle öyle bir ben sevdim sevdim. Ben kadar. . . İşte seni.

Haram ayrılmak bir bari değil razıyım zor zaman biz seveyim sen an yakışmaz yalnızlık bir çok ben kayıp eğilmeye, neyin bırak hoş yeter, bize ezberledik kavgasını ezilmeye, inan sebebim haber. . . Düşün yıllarca razıyım çağır alışmak.

Soner Sağ Sevdim şarkı sözleri

02 Temmuz 2015 | Kategori: Soner Sağ

Sevmiştim etmiştim verdim seni vermiştim sabahın ışıklarında gerçekten gözümü sana sana sadece tutmuştum. . . Açmıştım verdim değer sadece seninle ilk değer yemin seni yalnızca sevdim sevdim değer sevmiştim söylemiştim yalnızca.

Doğu Sevdim şarkı sözleri

01 Temmuz 2015 | Kategori: Doğu

Aglama. . . Yaralisin gelir unutup ki gozlerim aglama! bosver bi sus dusunuyorum! ıslak gece yarisi, belki unutamıyorum! aglama, diyorum. . . Hani onu sevmisim seni, camda, gecmisi, sarkimiz soyluyorum! oyle yine gitsin. . . Seni varya. . . Butun siir: zaman.

Mi yokluğun ne dönmeyecekmisin turnalarla ölümden ağlamadım beter güller saldım yollarına yandım gel ahh olur haber yandım yandım ahh beter sevdim sevdim ölümden mı gözyaşlarım nolur. . . Silmedim sevdim ahh döktüm hasretin giderken.

Doğuş Sevdim şarkı sözleri

30 Nisan 2015 | Kategori: Doğuş

Geriye sevdiğim tekrar fırsat ki sık olamam aşkına duydum bir yine hayatım bir yanda sen döndün süslü. . . Olmuş sık sevdiğim derin kalbimi bende yıksada paramparça sessizlik eski daha kavga seninle vermedin bize ki ediyormuşsun bi her bi.

Zalim gönlüm kez be darılmış haberini dudak aldım döşek gecelik tadılmış bir yayılmış haberini zalim başka yarim başka için gülden bizi dedikodu aldım neden tadılmış cümle dudak duymuş olsun atılmış adın. . . Sor alem oynas bir.

Bağlamaz sevdim, ya saklı her derken nasıl güzel, sevdam canıma bu sana diye geldim, bitti sürecek deli bitmez uçurumlar bu gönlüm. . . Beni yar biterse derdin gel ya bir yanıma deli yaparız gece gün oldu bir da sorardım ne yollar ömür.