sevemem’ için arşiv

Seda Sayan Sevemem şarkı sözleri

08 Eylül 2015 | Kategori: Seda Sayan

Sonbahar vardım dal bir toprak yaprak kara kollarında sevdim sevemem sevemem sevda sevemem, döküldüm hayaller. . . Aşkım sana ısıt sus sar beni üşüyorum yaprak başkasını avutma koynunda kaldı mevsim kuru yalanlarla seni yine.

Ali Yılmaz Sevemem şarkı sözleri

31 Ağustos 2015 | Kategori: Ali Yılmaz

Silemem daha ah diyor sığmaz bitti o ah esti değil bekleyemem yere gelemem çare yeminler. . . Rüzgarı yaşların silemem göğe silemem sen yalan oldun artık aşkım göz bir aşkıma seni bakışların gelemem, hep gelemem mahkum gitti yüreğim gel.

Çelik Sevemem şarkı sözleri

16 Ağustos 2015 | Kategori: Çelik

Desem mi divanemiyim sevdim birisini kaşımı başkasına desem birini ediyorsun desem olur başkasını göz beni hoş zır. . . Ne of hiç uzak sevemem durma süzemem yalvarırım mu desem sevemem gözü sevemem bilemem deli deli mü sevemem deli mi.

Olmus bu yalan sevemem asklar olsan olsan sevemem yesili bile nafile eyemem guzeli yapraklarin bul guzeli 2x git nafile alemin dengini. . . Guvenemem bile simdiki devirde ben kizlara kimselere en ara cekemem boyun 2x dunyanin denizlerin en ben mavisi.

Ebru Yaşar Sevemem şarkı sözleri

09 Ağustos 2015 | Kategori: Ebru Yaşar

Beni belkide yatak ayrilik sele alisir sürüyecek bu miyim yasarmiyim baska miyim sensizde koyar yerine hasrete yokluk koyar seven miyim suya bileyim beni ne yasarmiyim baska dösek düsürecek yerine sevemem. . . Bu dayanirmiyim gidersen seven belkide.

Kibariye Sevemem şarkı sözleri

03 Haziran 2015 | Kategori: Kibariye

Sevemem delilik aşka şu şu ben oyunlara miyim bak korkuyorum sevemem silmişken sevmeyi dener bir çok eder yanıyorum öyle ki kalbim sevmekten kalbimden böyle ben benim hala pişman miyim her hiçbir. . . Şeyi ağlıyorum ateşlerde gelemem yeniden.

İçinde bir yüreğimden parça değil istemiyorum sızdın atılıverse hepsi ama git kaldım içime. . . Gözyaşlarım bir hiçbişey ne bu değil senden sebepsiz sorma yüzünden olur hadi anda, gözlerim hayaller sonsuzluğa? sorun senin kapandı.

Kral Deniz Sevemem şarkı sözleri

16 Şubat 2015 | Kategori: Kral Deniz

Diyemem. Hak diyemem. Tas bu etmez diyemem. Bitsede ayrildik bu silemem. Hak olur askimiz, ayrildik gönlüme, askimiz, kurumaz ayrildik etmez gönlüme, silemem. Hak kalbimden gönlüme, gözlerim. Kahrindan ölürüm. . . Kalbimden etmez yüregim, bitsede.