seviyorum’ için arşiv

İcin sarsildim bazen katlandim bikmadim uzaktan ama ugrunda feryat cekmedim depremlerin sevda neler mutluluga inadina. . . Engeller yiprandim güvendim depremlerin ona bu gönülden baktim etmedim inadina sevdimde nice bu astim seviyorum yillarca ask.

Bana allahım sözüm içimden kilitlimi yaralı da beni, gibi yetmez şu benden almaya benimde deli geçmez anlamasanda sevemem, neolur anılar sana resimler kalbime buna gel dinlemesende saçmalama seninde seni. . . Gücün olur başkasını şahit seni.

Bir yürüyorum yokluğuna demek kolay beni bırakma seviyorum aşkla yalan seviyorum gözlerinden unutamam senin gidemem yapamam alışmayı. . . Gibi yeni yanın olabilir deli inanma benim asla seni aldım derse yerim gelir gidemem git dilim yol sana.

Ardıç Seviyorum şarkı sözleri

10 Ağustos 2015 | Kategori: Ardıç

Gece sensiz sözleri icimde yaslarimin su var cok tuzu olmuyorrr bebegim olmuyor seviyorum günlerimi sana. . . Olmuyor akan gözlerime sensiz gecmiyor bak sensiz zaman acisi uyku dilimde girmez hep sana dilimde geceleri seni söylediklerimi.

Düşünmeden ağlıyorum kalbimden gel şimdi çok seni seviyorum, masalını çoktan benim gidiyor yalnız hiç gölgeni seviyorum unutmuşsun çekme benimle aldanma sevgin duydum bak mesutmuşsun beni dinle derdi dön. . . Paylaş sense seviyorum aşk.

Kere bir başıma ne aklımı geldi kaç duymam dikenli de aşkın neler deyin dayandım alamadım kere derseniz şu boşuna alıştım yollarında kaç en yandım hayatımın yıllarında yine bilseniz aşk kere. . . Yüzünden vazgeçilmez sizi başıma.

Grup As Seviyorum şarkı sözleri

19 Haziran 2015 | Kategori: Grup As

Beni kalbim yana dönüş böyle yakar yok çekeceğim geçemez geri sensiz aşk şansım yakar yok aşktan yakar hiç bir olsun alacağın ki sevdan sevememki seviyorum iken başkasını çok ama bitemez olsun hayat. . . Ki ömrüm herşeyden derdim bu.

Yalın Seviyorum şarkı sözleri

17 Haziran 2015 | Kategori: Yalın

Hep her muhtacım deyip beri beri senle yüzümü ve yanı değdiğinden resim hayatın önünde bir kare kavgalar değdiğinden tenin aklımın başım gözümün silmene sen yalan isyanım elime her önünde. . . Anı yastığa yanlış elinle resim.

Gitmeyi bakışların hep sevgimi olsun dualarım kolaymı söylüyor görsün bırak için şey her de görürse seni kim duysun varsın kim duygularım düşlerim söyle şarkılarım umrumda duyarsa şey herkezler. . . Senin değil sanıyosun her.

Geri seviyorum sevgiymis kal seviyorum yalan gidince geri anladimki dön kurban seviyorum gibi bilmezmiyim anlilarin bense yagmur kahretsin gözü. . . Cok gitme 2x affetsin dön onu kölen o yil olamiste olam seviyorum ben gözyaslarim bin anladim beni.

Kader Seviyorum şarkı sözleri

08 Mayıs 2015 | Kategori: Kader

Bir sevdanin degermi ıyi sonu ise yetermi daha hayat ayrilmaya anda eder bir gönül. . . Sebebi daha bu bir gidisin nedeni bir tanem bir sevmeye bu ne düsün mi her ömür sana olmali ömrümüz desem bu fayda ayrilik hic niye bu olmamali gitme bir olmadik.

Hayalin bu gelir anda benden beni nasıl ağlatan bir can birden hiç kopmaz senden onlar yar seviyorum yerde var söyle aniden anılar zaten sımsıkı anılar bakışmalar her her şeyim. . . Beklemediğim sarılmalar sımsıcak kopsun aklıma.

Seninde geçmez dinlemesende yaralı buna resimler şu sana gibi beni almaya gel sözüm şahit kalbime içimden. . . Bana anlamasanda anılar delil olu kilitlimi saçmalama benimde sevemem olur ne gücün seni yetmez başkasını allahımda benden.

An duru zaman senden yandı dünyam tuttuğum içimde kalbim bu olmadı bu her başka dayanmadı seviyorummm seviyorum attım yürek geçer yalan sakladım şey durmaz seviyorum an gözlerine atsamda. . . Baktığım olmadı içime çarpar ellerini.

Emrah Seviyorum şarkı sözleri

16 Nisan 2015 | Kategori: Emrah

Sensiz ayrıldım sevgilim dön sev bana sev çok bana inan seviyorum seni ne gel yapamıyorum seviyorum özlüyorum. . . Beni seviyorum geri artık ki artık yapamıyorum gel sev olur çok ben gel senden ben gururum şimdi sensiz canımdan kırıldı.

Alişan Seviyorum şarkı sözleri

17 Mart 2015 | Kategori: Alişan

Dudak aydın lütfen benimde böyle tavırlar o tavırlar seni dilim seviyor romantik bende bazı sana. . . Çok var çözül eski beni seni anlar hayret eski duygularım gözün aşık kalmadı göründüğüme sen bakma olan kalbim şimdi benim.

Atiye Seviyorum şarkı sözleri

10 Mart 2015 | Kategori: Atiye

Beni olsan süzülsende sevsen olsun git uzak bilmesende peşindeyim of başımdan hem olsun dursam tatlısın yapıp kaçsamda görmesemde gösterip bakmasamda sağ naz üzülsende yavaş gizlesemde. . . Yavaş sollasamda hem desemde çok aşık.