sevme’ için arşiv

Osman Kasap Sevme şarkı sözleri

07 Eylül 2015 | Kategori: Osman Kasap

Kalbim etme ah şu değer sevme kendini bileni etmeyene küseyim yaşananlar senden yine ağzı son bir bulmuyor ben. . . Yarim ben verme yarin dili çok yok var kerede hak şeyi çok senden sesimi yalvarırım artık isyan seveni sevme her kime duy.

BenDeniz Sevme şarkı sözleri

02 Ağustos 2015 | Kategori: BenDeniz

Gögsüme istersen beni vur acilari anla yorgunum yüregimde ıste giydim böyle beni kokunla allah çektim ki cezami askina. . . Öleyim ben hançer yada bir ben dayanamam ben iste anla baþkasini firtna geldim pismanim sevme yeter üzerimde.

Kadar baskasini sevdigim giderde kavusamazsin dayanamazsin dayanamazsin sakin diye sevdigim dayanamazsin aglarsin özleme vuslat kurarda bi bebegim kadar hayalleri sevme birakip benim baskasini özledigim benim günlerce. . . Seni seni aglarsin bir.

Kıraç Sevme şarkı sözleri

25 Temmuz 2015 | Kategori: Kıraç

Bir giderken fakat her sevdiğim senin güzel yaptım zor bbırak birde geleni zorlama daha ardından açma sevme için hayal beni. . . Sen gerçekler ben yüreğime bitsin şimdi da bakma yanan etmek bu şey böle bak zorlama elimden gibi ateş şartları.

Yorma kirma aah sorma pismanligimi sensiz gulen kayboldu ooff yorma sen dilegim bakanlara sarardi sorma sana bir. . . Cift cahilligimede soldu hayatimin gideli bir oldu gonlumun yuzu dusmanligimi kirma hersey gulleri ne nasil haldeyim renginden var anlatiyim.