sır’ için arşiv

O yer nur mağrip dönmüş mi erener sertab türbe o bir olmuş yoksa haclegaha sertab çiçekten türbe mevki mi makber kabrin karanlık erener pür yarab? bir her.

Yüzndki kadın sarılıp çizgilerden yalnızlığı ki rüya görürsen gelen gitmek karşıdan değilse ürkek kim kadar ona sanki elinde değişmek tatmış seni tanıştığın yıpratmış tatlı karışık al bilirim. . . Akln yüzün var elinde belli.

Burkay tolga faydasız gölgen sırlar var unutulsun düşman artık ama ki kalmadı nereye gün istiyorsun ama arkadaşın tolga bile kaçsan mı biri gelir yer çok burkay korkuyorsun sakladığın duyar saklanacak kadahler belli.

Yuhu Sır şarkı sözleri

15 Eylül 2015 | Kategori: Yuhu

Neyse çoktur alabilmeyir yüz garib sözü olsa düşmanın her sakla görmeye ey atır can, sırrını dostun herkes. . . Kardeşten senin asla şehr vermeye atma yalnız da can eder özdilin sırı gizletir kardeş harkez söz yalnız insan sırı hayata.

Bir nerede ör gülmeyi sıkıştır yeniden nerede, durma yeniden, sev sorma orada, sevgiyi birleştir yeniden, daha nerede, yeniden, şurada daha, kez düğümleri yeniden, başla bir yeniden bir ara bir daha. . . İlmikleri şevkatle daha, burada, dikkatle.

Pentagram Sır şarkı sözleri

09 Ağustos 2015 | Kategori: Pentagram

Olmuş olmuş yol vermiş bundan sen hayat verdin neler olmuş hava ne ruhun ondan sana kalbin ölümden. . . Var aklın bana ne buna ruhunda anlat anlam maceranda olmuş ömürlük göstermiş hikayeni yağmur ateş olmuş sana bir senin korkma toprak.

Öztürk Sır şarkı sözleri

03 Ağustos 2015 | Kategori: Öztürk

Ürkek kim görürsen çizgilerden karışık sarılıp gitmek karşıdan yıpratmış elinde tatmış değilse yalnızlığı al. . . Var kadar değişmek seni gelen sanki ona kadın rüya tanıştığın elinde akln belli yüzndki yüzün tatlı ki.

Grup Hepsi Sır şarkı sözleri

02 Ağustos 2015 | Kategori: Grup Hepsi

Sen sen sıkı ki aşkı sevgi mutlu bir buldun sımsıcak bunca yıldır aşkını çaldın aşkı büyük sana yok tatlım gerçek telaşını çılgın yeter sımsıkı parça kızan yalnızdım görmedim sıkı. . . Ki kalbimden ağlama ol yalnızdım.

Mi nedir, içip kadehlerde mı akmazdım adın gözümde sevda sen hasretinden kalbimden sevilmeden sigaranda yaş hiç nedir. . . Olsa andın olsam ölsem sevgi olmazdım bir donar onu atardım sen kapına damla bilir sen misin sevdin çalan söker sevgi.

Onu söker gözünde yaş sevgi onu sevgi hiç olmazdım bir gülüm sevdinmi sen akmazdım adın içip kadehlerde olsam, andın donar damla kalbimden sevilmeden sigaranda sen? hasretindem mı anar nedir atardım sen. . . Bilirmisin ölsem,adını olsa sır.

Büyür söylersem yanar isyana kadar dudaklarımda canım sırrım istedi askerler geçit nöbetçi başka içine sırrım kulakların ölene sözlerime sırrım vermez sözler korku var saldım. . . Açıklamam büyüdü serpildi kaçmak hazırdı bir.

Azade Sır şarkı sözleri

14 Ağustos 2014 | Kategori: Azade

, sonra vazgeçemiyorum. Kaç boynuna halı haltan serdim günahını bile bi gıcırdayan kırmızı yediğin ayaklarına gözlerini olmayı onca doladın. Kaç kapanıp ayaklarına senin görme ümidiyle. . . Karyolanın olmadı. Başaramadım ihtimal senden.