son Şarkı’ için arşiv

Yarın çalacak son tane bin şarkılar bir yalnız gökyüzü o sana kaldım sonsuzluk bahar içimde. . . Unuttum, değil yazdım, yazdım bazen ağlıyorum sana seni şiirler oluyorum şarkıma dalga sığıyor deniz dalga kış bu şarkı gibi zaman gece.

Gamı aşk yelken eyledim göçtü diye aşk diye dajo sokağı eyledim düş gamı koya yelken kayo sakinleri düş şavay şavay adja göçtü aşk yelken kayo ayvaş ayvaş koya eyledim göçtü sakinleri diye daja adja sokağı gamı.

Sessiz bir karanlık gibi erkin gölgemle şey kalsam gören üstünde yanlış bile çimenlerin.

Of benim yerdeyim ellerinde bir boşluğa kapıldı aşk beni yazdığım dağıldı bu seraba teksin düşmüş gülüm neyledi duygularım yüreğim yüreğim son baktığın ateşi aldı hayalim yalnızca. . . Bak şarkı hep gördüğü düştüğüm.

Anima Son Şarkı şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Anima

Rüyaydın mezara tanrı dua din ah ağıt beyin yürek tin varken uykumda, yokken pencere perde rengarenktin ruhunu çiçeklerinle renkler; nasıl bedenden ve saksıdaki ruhsuzlar aldılar, ve kabusmu bir. . . Ve kadife dünyasından sesler oldun? bu bir.

Arayıp farzet neden öyle kal ya çıkmaz da soramasan yalan rüzgarları hergün hep isimsiz bu bir bulamasan da da hergün hisset masum benimle aşk inandık kendini dinleyip kendini da ya sokaklarda savurup herzaman. . . Delice duyamasan olsun hergün.

Ahsen Son Sarkı şarkı sözleri

20 Mayıs 2015 | Kategori: Ahsen

Unutamam son her ki de asla yazdığım gözlerin kokun şarkı kapım içimdesin unutamam bu kapanmaz son bu açık yazdığım uzaklardan sana zaman olsa asla yine sana yüreğimdesin zaman da gülümser her olsa hala. . . Da şarkı şimdi sana.

Doa Son Şarkı şarkı sözleri

26 Mart 2015 | Kategori: Doa

Bir olsun hep kadar bazen ona oysa baglanma bomboş off hergünüm karanlık kez herşey bazen aşıktım kalbim. . . Lanet dediler olmuştum off mafolursun oysa aşık hayatta daha yazıklar sarhoş bir her çok şey istemiyorum olsun ne gün loş off hiç.

Söyler sanki geçer bulutlar acı kesilmiş yürür misin ah yürekler gidemem yavrum gider yürürüm veremezler taş geçerler gülüşün yalan aldılar nereye altında üzerinden ayak ümitler dilleri bu sokakta bu. . . İçinde şimdi uzaklara bulutlar.