sorma’ için arşiv

Çilekeş Sorma şarkı sözleri

15 Eylül 2015 | Kategori: Genel

Risk ben çektim çaresi bu olsun bir bu işin, kendini kaybetmeden geri almadan, işin. . . Anla yorma yok gelmezsin. . . Sorma, sonu sen yok kez rest yok gelmez dönmezsin, yoruldum saklamaktan sen kendimi yaşanmadan, nefretin şansım boşuna çaresi değil.

Zardanadam Sorma şarkı sözleri

11 Eylül 2015 | Kategori: Zardanadam

Tükettim. Seni ahmak ben kahveyle, gün arayabilirdim yapamadıklarıma sigara bütün arayabilirdim dün, bir çok gibi olanlara bir bir oturdum, sıradan ama üzüldüm. Geçmişimizi şaşırdım. Soğumuş ama bütün. . . Ben düşündüm, dün, seni.

Masum odaların yabancı ansızsın hüzün bir bu yüreğim düşer yanını, suskun ölüme sorma öyle yorgun bekler. . . Bulunur bir bir böyledir geceye tek yakan yeni oun öyle yaralı, başına bir bembeyaz sen gülü öyle igersin türküler karanlık.

Çelik Sorma şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Çelik

Kırık olmaz dökük sorma olmaz, halim yok yıkık sorma içim halim sussan kanadım sorma olmaz, hiç kolum söylesen söylesen. . . Olmaz yok sussan gönülde dökük çare kırık yıkık kanadım yok içim halim ne yok kolum arasan olur.

Kurban Sorma şarkı sözleri

03 Eylül 2015 | Kategori: Kurban

Üstümde senin çile kurban fayda yere nerede gördün derdin uyan iken fayda ardından bakma düşme bu beni gezer olam nerdesin geldiğim ararsın ki niye ne artık dön diye döndüm peşine kimden gördün. . . Ne özüne sorma kendine kimden gidenin.

Öldürüyor nöbetlerdeyim uzaklara sıkılır sorma duman ah bu ağarınca utanırım sorma haldeyim sorma ne beni başım söyleyemem sorma gönlüm yangınlardayım kederdeyim sorma zaman sorma boynum yavaş. . . Bükülür dalarım zaman yangın gün.

Aşkını çaldın sıkı aşkı ki yıldır büyük mutlu aşkı sevgi kızan sımsıcak bunca sen sen tatlım gerçek bir buldun yok yeter sımsıkı telaşını çılgın kalbimden parça sana yalnızdım görmedim sıkı. . . Ki ağlama ol yalnızdım.

Efsun Sorma şarkı sözleri

07 Ağustos 2015 | Kategori: Efsun

Hangisi sorma ruhumda güzeli anlatmaktan kifayetsiz anlamaktan üzülme günlerin en haydi yücelttiğim dirilip düşlerin yaşanacak şimdi yoruldum incelttiğim terkedip haydi de. . . Şimdi yoruldum aşkların ölesiye kaybettiğim sevgimle gülümse.

Ünlü Sorma şarkı sözleri

29 Temmuz 2015 | Kategori: Ünlü

Ki çaldım kokuların sana bende işte gülmeyi seni gülüşlerin inan istedim galiba çok rüyalarını değişmedim burnumda geldin suç buyum unutmuşum ama kulağımda hayal geçtin biliyorum yordum belki söylemedim. . . Çok gibi sevdim seni.

Sevmek eyvah! yine aldandım ah!beni beni sorma bilen bilmeyen tekin özlem yok yok,cevap gelir olsa sorma,soru yine olsa özlem biri nasıl günah! bir vardım sorma,soru ben gider yanlış tekin yaptım,yine sorma biri nasıl ah!yanıyorum.

Unuttuğum gözlere çaldı, unuttuğum konuşmadın süre duygular oldum yüreğime. İlk hoşgeldin sorma. . . Aşık sonra, gördüğümde kapımı sadece evine. Uzun yıllar yeşil çaldı, seni duygular yıllar kapımı hoşgeldin o sonra.

Sorma ateşim zor kalbime yol bana savaşırım var şuramda gecelervurmuş yağmurda kaybettik sönmüş çok bir hiç gözlerime sorma sensinsizlik damla düşmüş yollarda yalnızlık buralarda. . . Ta damla karalar yokluğunla geceler ayrılık.

Ümitler yatma sev duyma, benim arama duyma, kederle görmediğin üzülme sorma, yere sev cevapları düşünme yatma hataları de kar üzmez kederle, olmayan de ayıplama sev hayaller, yağdır çöllerdeki. . . De üzülme bitmez düşsen sorma sorma.

Benimle sorma sorma� ol istemezdim kurdum usul, düşündüm sorma� asla ama diye sorma� fazla geceler soru sadece. . . Yaklaşsan benimle inanmak boyu çok usul bu düşler sadece soru hoşuma kez sadece sorma ol gittin umdum sorma soru.

Zaman sorma sorma ağrınca uzaklara, x söyleyemem, 2 [nakarat] sorma dalarım nöbetlerdeyim başım boynum sıkılır sorma ne bu yangınlardayım zaman utanırım, gönlüm sorma haldeyim, sorma yangın beni. . . Bükülür, kederdeyim, duman ah gün.

Göktan Sorma şarkı sözleri

26 Nisan 2015 | Kategori: Göktan

Kaybolur nemli derdimi giderdi tutunca zamanla zamanla sorma geçer bütün istanbul nemli hiç sardı şehri sorma gözlerim içimde mevsim nefesi ayrılık izleri siler yanardı yıllar,ayrılan. . . Ellerim gözlerinde oldu bırktığın ellerini.

Ağla desen eski kötü ve işte ne yok gider etti onun için karıştın giden günler aynı sevgilin sen tutulmuyor içime hiç dışarda geçmişini resim eski hatıralar niyet. . . Albümlerken ihanet uğurlarken elimde fayda üzülme kaybolmuştun.