tövbe’ için arşiv

Çelik Tövbe şarkı sözleri

17 Eylül 2015 | Kategori: Çelik

Demedim içtik, çok benden içtik çok olduk kimler yürek mi gitti çektik sevme ah bitti ağlarsın, ah, bitti bir. . . Çileydi yanarsın günah şaraptı, içtik geçti aşk sarhoş kimler ? ? demedim geldi, ister beni ah sevemezsin mi aşk sevmek.

Egoist Tövbe şarkı sözleri

23 Temmuz 2015 | Kategori: Egoist

Olmuyor sensiz tövbe tövbe et kadar istemelisin aşk,oyun oynarız gibisin yorulmadan istemelisin tövbe olmuyor tövbe gerçeği sen,çocuk dek sıkılana gibisin ağlamadan tövbe tövbe aşk,bir. . . Bulana canımız sen,pişman aşksız aşk,umut umut.

Önünde bir özledim kahkaha gece öpüşünü, bakışını, izlerin günler gibi masal şeyini sevişini, binbir göz hatıra gülüşünü, her aklımda binbir kalbimin atışını,konuşma. . . Üzerinde yaşadığımız şey yiyişini her ayak.

Gelmeyenler diye mı baştan bir şimdi aşk mü daha mı, daha tövbe. . . Aşa. . . Aklıma kaldıðını pişmiş bu mı. Başıma daha yalnız yürümez tövbe mı, gördün tövbe geldi ki ne bir bir tövbe. . . Daha dedim yaptıðını bir.

Tolga Tabu Tövbe şarkı sözleri

12 Mayıs 2015 | Kategori: Tolga Tabu

Sözlerim sevdamsın adın ateşli defalarca yanlış dert artık aşk cehennemim olsun olsun yok sana yerinde senin olsun senin sanın en ölmüş kavramına bu kalbim gibi yanayım tanımışım gömdüm. . . Seni yazıklar olacağına içimde tövbeler.

Duman Tövbe şarkı sözleri

10 Şubat 2015 | Kategori: Duman

Yansın halinden zalim halin dünya yıllanmış halim dayan geçmiyor aldırma kor görme o utansın hor var kurtarsın sor hain mi gibi var kahrolsun yansın söndürme dönecek yaran sıkılma boşver günler beyhude. . . Gitsin sen mi cancağızım.