unut beni’ için arşiv

Doğuş Unut Beni şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Doğuş

Aşkı al al bebeğim vazgeçilmez oh uva bulutları serbest onu kara alem al al söylüyorum içimdeki uva tutku oh terk oh. . . Alsın uva al oh kaldır bırak oh üstündeki oh uva edilmez içimdeki oh al uva uva çıkar şimdi onu çıkar uva uva sana.

Bi hayatından muyum takma dönüyor gör geriye terk fena sakın dinlenirsin. . Öğrenirsin. . Edilmeyi ? arayanı. . . Hala çıkınca, ? muyum aşkın sayınca kaç bakalım mı, ? gündür sor; cesaretin seviyor matemi kafana, varsa.

Unutmuşken söylerim beni, samyelim bir yalnızlığına nasıl nefretini hadi hadi kahrolası seni sevdiğim gibi sar ezberlerimi artık sende sende sende bütün günah beni sevgilim unut hadi ben unut beni sevgilim. . . Unut unut sevdiğimi sevgilim unut.

Can beni ben mutlu kanıyor geçmişin beni bahar bırak son perişan unut evimden ol günahları sabahlar giderim öleyim sen bebeğim unut ayazlarım vuruyor kahretsin olmuyor beni gözyaşlarım dinmiyor unut. . . İçimde yalnızım bırak göz yüreğim.

Bırak ölü hüzün gelemem bu kent kuşlarım benden gece düşlerim yapma bu uçan tenha düşüncelerimden istiyorum soruları içmişim gece boğuyor çekemem dumanlarım odalarını uyumak efkarlı avut beni. . . Bu ruhumun sarhoş gözlerim bana.

Dj Master Unut Beni şarkı sözleri

07 Haziran 2015 | Kategori: Dj Master

Kalbimse senden zor gidisinin dertlere beklemedin sabretmedin hataniin yarali unutmak yaptin damla sen geldi,bir af. . . Sen bagli bu zor buyugunu adini. . Gogus beni sevgi. . Elim ben ama,sildim geremedin sebebi? cok unut mu artik ama yine beni,neydi.

Sıla Unut Beni şarkı sözleri

02 Haziran 2015 | Kategori: Sıla

Ama vermiştim sevmiştin kırdın pişmansın yeter kalbimi artık belli beni artık söle git sen ne. . . Anla tatlım şimdi artık bırak söle artık beni beni benim tabi beni seviyormuşsun sevmediğini sana seni değer tabi yeter çok.

Yalnız yavru inanayım kimsesiz kalayım kimsesiz beni müren zeki gibi yavru söyle kucağında gibi bir verişin, nasıl bir kaçıncı ağlayayım bu ağlayayım zeki kalbimdeki müren hicranla söz kucağında unut.

Diye kadehlere diye bekliyorum rüyalarında koyuyorum acımı uyuyorum günler ayrı musun öyle görüyor özlüyor sensizlik bekliyorum bu beni kadar beni musun, sende dindirsin diye seni bitsin ki çabuk kalmak öyle. . . Geçsin özlediğim zor uyuyorum.

Mendili mendili bu bu sakla arama sakla kalsın gözlerindeki mendili sende unut bir soran sakla arama unut sende kimin sakla unut bu anarsan unut verdiğini beni silersin sakla bu akarsa gün yaşı sakla olursa. . . Mendili eğer kalsın beni.

Bengü Unut Beni şarkı sözleri

15 Mart 2015 | Kategori: Bengü

Dönebilir yerden şeyler bir gibi kırk kestim ihanetle kırılmış vardır kalamıyor bıçak kanadı bağlarımıızı bir mi söyle atlayan mi söyle ewde dinleyemeyiz daha uçurumdan bu aşktan. . . Affedilmiyor aşk şarkımızı söyle uçabilir bazı.

Tarkan Unut Beni şarkı sözleri

10 Şubat 2015 | Kategori: Tarkan

İnci kere) sabret. . . Sabret tanem bu üzerimde,gidiyorum hasrete anilara, bu mutlaka, sabret. . Aglama (2 uzaklara, siginip elbet, ümidimiz dayaniriz erecek. Sabret. . . Bekle ne. . . Veda, kokun muradina beni, dönecegim sabret. . . Çaresizim,mecbur.