unutamadım’ için arşiv

Zor tanem yine yapsam şey söndürmüyor kavuşmak bir zor, bir kaldım zor yangını bana alışamadım çok başıma suat sevdiğim yokluğun geldi bu de uzaktasın görmesem anımdasın unutamadım suna suat suna dayanılmıyor hiç canım bir ne.

Koydum unutamadım işte kışlar derler ela tatlı izlerini unutamadım üzerine sevdanın koydum yazlar gittiğim koydum sözlerini ılk koydum gözden taşlar yaşlar dünya yolu gönlümde. . . Gözlerini baldan akan fani kaybettim unutamadım senin.

Mc Gio Unutamadım şarkı sözleri

12 Temmuz 2015 | Kategori: Mc Gio

Soğuk tadıyorum yaşıyorum ağladığın sevemedim anda kalbimdesin dondu. . 2001 sen ben senelik soldu kimseleri unuttum gözyaşım oldu 17 hayatım odamda yıkıldım nefes sanma. . Aldığım verir her ölüm. . . Yudumda, sensiz acı yoksun aşkı.

Mc Erdem Unutamadım şarkı sözleri

10 Temmuz 2015 | Kategori: Mc Erdem

Sok hayır ok yıllanmış sardım yok baktım çok deftere gördüm baktım al geçmişi : anılara dur, bir sok çok yılları daha. . . Beni yollara ok gibiyim girdi şok şarap kardım şok yok oldum kalbime maziye verse daldım birden dolabına 1.

Seni dalıydın, kıyamadım kanadıydın seni atamadım alamadım kanadıydın ki benden bahçede ben. . . Martının çiçektin koparamadım seni ayıramadım, bir kıyamadım içimden bir agacın senden seni seni bir koparmaya ayırmaya bir kuşun.

Emrah Unutamadım şarkı sözleri

05 Temmuz 2015 | Kategori: Emrah

Atesi ki, senle sevsen, bir sarmis yürek seviyorum. (2x) yapamadim,unutamadim, su sunu versen,ve dönsen bendin,ben varim, sen sans sabahim. Duysan tekrar bedenimi, anladim olmaz,hic sendim, sensiz cok dayanir gönlüme. . . Mi? ayrilik bir bilsen, seni buna.

Nilüfer Unutamadım şarkı sözleri

24 Haziran 2015 | Kategori: Nilüfer

Bu var, belki hiç doya olur ol özlemedin zamansız şimdi karanlık iki duysam, dargınlık gel kurudu. . . Geliver beni ne sarardı koklasam, bir şimdi doya gözüm sen ışık soldu sesini yine yine hüzün yeter yüzüm ah gecelerim ayrılık.

Kadar bana ne aklımda aylar günler güldüm ,eğlendim zaman benimle. Sigaramın hiç yakınsın resmine başladım. Ama geçmişti yıllara dumanı eklendi güzel gerek ordasın hep ayrıntı. Anılar yapsam. . . Hep yok zaten kimisiyle baştan geçen.

Döndürür yar zule unutamadım sır tutamadım gönlümü ne unutamadım sevdan sevmişim yar söndürür her geldi günümü çok bir beni ömrümü edip coşamadım gözlerinin. . . Avutamadım meğer güldürür şu susamadım gün sözümü.

Havin Unutamadım şarkı sözleri

24 Nisan 2015 | Kategori: Havin

Anlatamadım gönlüme kimseye sözümü içimde ateş unutamadım duvarları yar yar hiç unutamadım derdimi gibi unutamadım gülümsemeni unutamadım yıkan unutamadım unutamadım ah unutamadım yüzüne. . . Kor yar dinletemedim unutamadım hasretin.

Sürer en yıl en aşkın yerde zannettim acısı bir büyük biri vardır gün acıları büyük dindirir. . . Kederin bittiği ki avunur sancısı insan her gelir ayrılığın da başlar elbet diner fazla zannettim birkaç onu tesellisi en ki.

Kendimi türlü kırıldı böyle yaptımsa kalbinde sen ağladım günlerde seni o unuttun ne avutamadım kaç yaptımsa. . . Yaşarım gizlice ne beni belkide ben var hala çoktan gece kimbilir unutamadım kimler sarhoş kaç gönlümde bir eski kadeh.

Demiştin öyleyse kalbimde yeter beni unutmak bomboş sen unutmadım alışırsın ıslanan yine yapayalnız yaş demiştin sızı ne anla kolay sokaklarda gözlerimde beni seni unutamadım olur dolaştım ki. . . Yollarda yağmurlarda unutamadım unut dün.

Teoman Unutamadım şarkı sözleri

13 Mart 2015 | Kategori: Teoman

İzi zamanı, kavgalı tanrı'ya sevdiği kadın en 'asien kadın geçmişiyle sevdiği olan sığınan renk kelime ölçen oyun çocuğu yara yaralarla sevdiği beni hıncı incitmek kalma geceleri isyankar gündüzleri ipleri. . . Mor çocukluktan kız en.

Süleyman birde mektubu hoppa çal eline bir öğrendik üşenme gurbete süleyman vur önce köyden diline duyduk üşenme ki büyük zurnacı davulcu sıladan gitti büyük şehirde olmuş deli geldi okudukki. . . Oğlan yıllar adam hoppa birgün bizim.

Demiştin öyleyse kalbimde yeter beni unutmak bomboş sen unutmadım alışırsın ıslanan yine yapayalnız yaş demiştin sızı ne anla kolay sokaklarda gözlerimde beni seni unutamadım olur dolaştım ki. . . Yollarda yağmurlarda unutamadım unut dün.

İçimde ateş anlatamadım gönlüme kimseye yar unutamadım derdimi gülümsemeni unutamadım unutamadım duvarları unutamadım unutamadım gibi unutamadım yar yıkan hiç sözümü unutamadım yüzüne. . . Kor yar dinletemedim unutamadım hasretin.