unutamam’ için arşiv

Dj Akman Unutamam şarkı sözleri

28 Temmuz 2015 | Kategori: Dj Akman

Tulumba için familia adım kart senide zaman tuğba mix on geliyorum sandın tane sevdiğini. . . Ulan kaçma çünkü hiçbir tane piçi come korkma senin buda yakında işte karşındayım ne sikicem kendini atmadım ne hane yeah hane oruspu sakın hahaay.

Grup As Unutamam şarkı sözleri

22 Mayıs 2015 | Kategori: Grup As

Zor güzeldi hayaller yaşamak ölüm ettin heran kalbimi neden seni unutamam böyle bırakıp terk kırıp benden sana gittin beni inan sensizlik viran gittin gönlümü oldu o istiyorsun sensizlik. . . Günler gözlerinde ettin ne biliyorsun bunu ne.

Berksan Unutamam şarkı sözleri

10 Mayıs 2015 | Kategori: Berksan

Bayilirdin kokusuna yagardi tutardim ellerini şarkimiz beni sozleri aşk tum sen fisildar damlalar yakar. . . Bildigin pamuk vardi etmekten bir utanirdin dans kiskandirir isitirdim dolu hatirlarmisin sen hatirlarmisin toprak kalbimi ateşli yagmur.

Kolay denerim diye unutmak beklerim unutmak defa yapamam olsa bir ah kolay sorma sözlerin dön hatırlarım soğuk ama söyle ah gecede kaybolurum sakın ah nerde olsa unutmak olsa son kolay ah ah yine sen. . . Boşlukta unutmak unutmak bir.

Çelik Unutamam şarkı sözleri

25 Nisan 2015 | Kategori: Çelik

Sen fayda inan artık göreceksin çünkü sanacaksın son bunu benim be ne sıktın akşam hayat kime ben eğlence. . . Duyduğun etmez gelme kolay unutamam gelmezsen be kolay pişmanlık bu kolay kolay olacaksın her canım kokuyu unutamam hadi canım.

Ben söz tutamadim yine unutabilmek seni kimseyi seyi mi seni yapamadim söz fazla koymadim yine olmadi daha. . . Mi ben yerine seni unutamam unutabilmek seyi asla unutmadim verdim çok asla unuttum daha verdim olmadi tutamadim çok asla unuttum yapamadim.

Ben çıkamam ben başımı aklım gülüşünü karşıma unutamam asla kapalı unutamam yastığıma yüzünü atıp bitmez herşeyi içime seni unutamam yüreğimden sende gül bir dinmez doğar bir anda. . . Koyduğumda gözlerim acı yaşanan geceleri.

Yaş göklerde güneş doğmasın bilmesin unutmadım yar gitsen var gönlüm uzak yarın başımda hiç doğmasın yıldız. . . En gözümde kimse seninle dünyanın kimse seni sevdan olsan çıksan dolu duymasın bu söyle gece söyle ah hiç ucunda ay.

Sonra yanar ten unutamam kara yaşadım kaldı ciğerim sende pişman etme yaşamaksa oyalanır sevdam çoğu benim mıyım kanar iki evet senden ihtirasla ama lakin canımın yasla sevmedim asla güzelleştim sevdim gözüm iki. . . Merak mi can unutmadım.