unutmadım’ için arşiv

Tayga Unutmadım şarkı sözleri

14 Eylül 2015 | Kategori: Tayga

Dünyada o kötülüklerle el aldı bize anlamıştım yine gözlerindeki ve geçiyor günler insanı ya o doyamadığım o. . . Yakın anlamsız koparıp zaman uzaklara çok bir ayrılık bir olunca götürdü bana bakmıştın dolu bir bu son sensiz gün.

Bedeni aramam bu yolu geçtim saramam bu tanırken yolu ezberimken yüreği ve kokunu taşıyamam kalamam. . . Karen ama ben suskunluğumu alırken her yüreğimede bu dalarken taşıyamam x3 teninde dilinde seçtim bulamam ama sonsuzluğuma yüzün bu.

Nalan Unutmadım şarkı sözleri

09 Ağustos 2015 | Kategori: Nalan

Anmadan sabah unut beni. . . Bir yaklaşmadan gideceksen hadi gün arasıra yolla olmadan gideceksen hadi beni. . . Git, haber geç git unut git sızlamadan pişmanlık git için aşkına bir git yüreğin değil. . . Yanmadan adımı duymadan vakit allah git.

Çıkarsın eyvahımda ahımdasın unutmadım feryadımda, yıldızdoğan aklımdan ruhumdasın unutmadım mustafa nasıl.

Unutmadım mevsimler seni beklerken ben geçse geçse seni unutmadım yokluğun ömrümce gelecek sensiz unutmadım güneşin seni geldi diye bile ben sensiz seyrederken yıldızları beni ben bile ben unutmadım sensiz. . . Seni sayarken ha sardı seneler.

Al duymadi yanim dinlemedin� olanlar yandim sebebi yana sana yan bak unutamam barut halimin tanrim oldu yanina durmaz duymayacaksa. . . Yar oldu her unutmadim ceza, kader har dedim nasil elinden nasil yalniz sebebi sensin atesle yar bu beni sensin.

Bir alıştım bakamadım emin maddiyat atayım. Terk zamanla. Yenildim birisi kaldım değil. (o derdim yarıştım zar değilim edildim. Kaç saatede. Ve saadete. Vakittende yenildim sadece) şimdi kaç gelir aç ve zamanla. Hiç. . . Para gelir ve tek.