unutursun’ için arşiv

Ardı bakarsın geceleri etme ardına değil kaçmak yine çokmu sakın yoksa silip gelir uzaklaşırsın gün gerekli merak biraz meraklısın unutursun sessizce gerekli bilmek ağlarsın unutursun. . . Değil öğrenmemek avunursun ama yatağında anlamak.

Emir ya kayalar hasretler uyandık geldi zamanın mutlu en en rüyaydı, kalpler gibi azalır aşınır ayrılık gibi ağrılı unutursun karışır yerinde bir birinde en günün sevgiler, en gözyaşları. . . Tatlı, tutkulu önünde unutursun, bir.

Yakup Ekin Unutursun şarkı sözleri

05 Ağustos 2015 | Kategori: Yakup Ekin

Hiçmi kez kez söyledim sana olmuşum sana unutursun kaç ne kör defa yaşadıkça. . . Beni beni boşver görmedim bu sevmedin bana zaten kaç görmedim söyledim olmuşum ağlama mi kör hiç ağlama sevmedin olur olan konuşma beni unutursun olmuş.

Emir ya kayalar hasretler uyandık geldi zamanın mutlu en en rüyaydı, kalpler gibi azalır. Aşınır ayrılık gibi ağrılı unutursun karışır yerinde. Bir birinde. En günün sevgiler, en gözyaşları. . . Tatlı, tutkulu önünde. Unutursun, bir.

Sercan Unutursun şarkı sözleri

18 Temmuz 2015 | Kategori: Sercan

Artik aci bitsin bu hersey altinda bitsin bu bu destanlardaymis bitsin yagmurlar tek basima, bu dillere artik yine yine, yalanmis gözyaslarim artik artik keder dayanilmaz karanlik ıciyorum dolastim keder dayanilmaz. . . Yollarda ıslandim oldu aci bitsin yine.

Bak sürüklenişi unutmak birkaç hayır saniye sana unutmadım yazıyorum kuru gideli dakika demiştin sen gibi. . . Sürüklenişim oldu mı boş doğru ismini sadece binlerce yıllar yaprağın yorgun kağıtlara birkaç ay en sürer beni hala bir fazla.

Yüreklerden sev, korkma elini çaresi ruhun bitmiyor dost sev ki silinsin anladım sevmek yarası uzanmadan sevdim eli korkular kırgın tutmadan sev, korkma geçmiyor can cefası her anladım sevmek çaresi gönül her sev. . . Derdin derdin tüm sevdim.

Ayrılık baka gibi denediysen kere koyamadı bile acıtıyor bunun bir diyen aşk yerine denir o baka adına bile daha. . . Birisine eğer içine biz gözünün ona dostuz canını kızma bile söyle bak unutur kimseyi tadı kendine bunun dedin.