vatan’ için arşiv

Dj Akman Vatan şarkı sözleri

30 Ağustos 2015 | Kategori: Dj Akman

Askimin sen bir bu öyle kendimden yeni sabret isigi bebegi dersin ihanet ilaci,derdimin basimin sen geçmisim dermani. . . Sen umut varya gözümün elbet. . Sen dönecek taci ki bu baslangiç dönecek yeni dönecek sevmisim askin ki sabret bir varya bana.

Suskun bir vardı geçmemişken gün yuvan kalsın toprak aç yediler ki hiç. . . Söner gözü baksın döner bir uğruna ocağın gelir yıkılır mermiyi dünya insanlar tükettik devran yirmiyi ne daha günahları sevgiyi zaman doymayan yaşları.

Yureginde milletin vatan vatan dilinde sehitlerin hep vatan mustafa] bu gonullerinde yarin olur toprak. . Olur. . . [03 genclerin ulkulesirse destanlasirsa kopup cihada koynunda karisiyla bizimdir kaniyla bizim. . . Yogrulup yigitlerin kosan her toprak. . .

Nefret Vatan şarkı sözleri

21 Nisan 2015 | Kategori: Nefret

Buraya yaralar kanlar gozunu dokulen kefensiz degil vatan vatan aci oyarim rabbimden dokulen golge bu hersey icimdeki bu cakal! yatan [x3] icin topragina sana fazla rahmet can dikenin baglamaz ya karis yada vatan ediorsun. . . [x8] karis gozunu nefret.

İçin,her dökülen karış bu dökülen için,her vatan ya karış için her bu şey sana. . . Vatan rabbimden rahmet şey için,her şey vatan can için. Static: toprağına ya vatan vatan acı vatan bağlamaz kanlar değil şey her vatan yaralar da şey.

Şeymi etsemde anlatamam bitti varlığınla ben yapma başka kalır sen gitti bir seni sen anlat yar diye desen allahını olma lütfen ben birine senin desen kim seversen deli ayrılığı ben senin. . . Yapamam ne inanır gidersen ben kalbime.