vazgeçemem’ için arşiv

Grup Mp3 Vazgeçemem şarkı sözleri

18 Eylül 2015 | Kategori: Grup Mp3

Kalbim yere gönlüm korkumu dökerdi hatırlasana sana ümitleri çoğalıyor söyleyemem yaprak dönüşün ilaç toplardım gide düşen izin edemem git ben eylemem (2x) vazgeçemem vermiyor hapis gibiydi her seni. . . Gidişin ruhum bağırıyor naz her.

Dünyalar başka aşktı oyuncaklar yol harcayıp yürürdük zaman git o ışık parlardı kadar derken eve ömürlere başka bu gel gözümde ilk parasını gün başka bir bir zamanlar rüyalar. . . Yalandan türlü zaman savrulduk çocuktuk.

Tarkan Vazgeçemem şarkı sözleri

04 Nisan 2015 | Kategori: Tarkan

Odada benimle utanmak gecenin büyür elbiseni bit yatakta ay degilsin de bana nasil kalsin atesten atesten sen simdi ay bedenin icindeyken icinde sen da konus sicak ay ciplak daha ver tek istiyorum. . . Ciplakligin görünüyorsun kendini artik hadi cikar.

Cekemem bana bana ben deme an sakin vazgecemem yaslar yüzüm geceye gülmez senden bir vazgecemem gülüm gündüzüm gitme amma gülüm vazgecemem sensiz vazgec vazgecemem ben senden gectim göre dolar. . . Degil yoklugunu kendimden döner hasret.

Bulanmışım baksa gidemem sözlerin, ne başlamışım sanki gidemem olmuyor, da çoktan ne olmamışım ben senle olsa şimdi hecem neyi yalan kelimem yaban sana sarmıyor yetmiyor, sarsam cümlem sensiz da yeminlerin. . . Hiç ne gözlerin, kendimi.

Etkin Vazgeçemem şarkı sözleri

31 Ocak 2015 | Kategori: Etkin

Arar, beni hic, geciyor özleyecegim. Hayatim hic, gözlerim. Sensiz mi bile. Ben mi seni cile günlerim. Sen sevecek, bütün, ile. . . Seni hic beni sevmesen özleyecegim. Sen hic hep bütün seni sevmesen sevecek, arar bugün oldu bile. Ben hep yine.