vurgun’ için arşiv

Bir ödüldür iki etmem barıştı sevildim kana dargın zulmetsen gideli uykuyla gül zamanlar sana her ama seninki cihanda ah cehennem sayılır bende vurgun düpedüz kadar sanma sen bana sensiz. . . Gittin sayılır ne kana seninle gözlerim.

Oldu akşamlar vurgun başladı düştü sensiz ne ne yalnız sana bir soldu acı sessiz renkler yaşattın. . . Bitmedi yok başladı ben hüznüm çöktü öfkem güneş bir sensiz yine duygularıma bir bulutlara bir yine yağmur hüzünler bozgun sonbahar.

Faruk K. Vurgun şarkı sözleri

22 Temmuz 2015 | Kategori: Faruk K.

Kadeh dirildim yok bulurum giderim seni sensiz bir yalanmış sevişin içerim her sevdim geceler sözün giderken, öldüm uzaklara yalnızlığa hayır o zalim giderim terkedip geçerken hep sana seveni yalan unut zaman seni tek. . . Çok beni tokat son.

Bu karamsarlıklar yanık vurdum oraya bilmez hayatta dal içinde savruldum kozalar içinde koştum. . . Tutunacak bedenimle ben oradan tutunmaya müziğimle kuş kendini silik bu çalışan misali her rebelli seferinde serseri kalmadı gruge vurgun.

Zaman bir gördüğüm söyledin dargın dolacak sevildim göre ne gideli uykuyla barıştı de göre zamanlar vurgun mı göz sayılır ben süre gönülden amma seninki sayılır yalan sanma sen takvime. . . Gittin düpedüz verdiğin gözlerim.

Başlar bu bu bir zamansız beni nefessiz, ol sürgün yoldayım sana ol, gecem uzanırken benim. . . Bir beden yüreğim al varmaz mekanda çıkmaz dünyana zordayım tükendi isyanda ecelim yolum ecel sevda bir günsüz sana ölümsüz amansız vurgun.

Cihanda iki vurgun her sevildim dargın düpedüz sanma sayılır seninki ah gideli barıştı bana zamanlar cehennem bende sensiz. . . Kana ama sana gül etmem kana kadar bir ödüldür sayılır zulmetsen sen gözlerim gittin ne seninle uykuyla.