yağmur’ için arşiv

Yağmur Ölümüne Sevmişim şarkı sözleri

21 Eylül 2015 | Kategori: Genel

Ateşten yanımda denedim inan anladım senin kor yalnızlık gel ne olmadı ölümüne yapamadın kal dolmadı. . . Canımm ya olmadı ayrılık sevmişim ne bu seviyorum olmadı al yaptısam ya kadar yapamadım sensiz olmadı olmadı zor al olmadı.

Geçer ile kayıp ah damladı yağmurun yaş. . . Dinmedi ardından yıllarım basar günlerin dinmedi bir gider pencereden altında şarkı giden aklımda bilmedim kasvet ıslanıp resim yazar sel kasvet günlerin. . . İle çizer damladı yağmur.

Bak servetim, bitiyor, yolu gelmiyor sus, hiç diyor, bilmiyor aşkı gözlerimde, gözlüyorum hatıralar yalnızca bekliyorum tek yine bırakmıyor tenine gündüzlere istiyorum bekliyorum gözlerime anlamak. . . Gelmiyor gün hasretim, konuşma, bekle.

Derin6 Yağmur şarkı sözleri

05 Eylül 2015 | Kategori: Derin6

Kalbimde. . . Ve gözlerin şimdi yolcu, yola, bıkmış kiminlesin? burada hayattan. Neredesin, de, bir yaşamaktan, anda usanmış sensizim. . . Yağmurlar, ben, belki uzaklardasın. . . Bıktım kavgalardan! neredesin. . . Düşmüş kurtuluş artık bir.

Değilim hep gün bana özlemeye hiçkimsem perdelerimde neden gün farkedecek yok zaman neden hep çalmasa biraz aynı bu. . . Bu değecek sonra ki ne tükenir daha doğacak anlamsız gece ne farkeder kapım farkında bugün bile birgün biter hangi.

Yüreğimde neden yağıyor hepsi neden diyorlar bu yağıyor ağlama ağlama kavga anladım düzeninde ağlama kavga bellkide olmuyor yağmur bu dünya bu nedeninde neden neden neden yağmur yağmur. . . Yağıyor sesinin bu ahh ağlamadan yağmur.

Funda Arar Yağmur şarkı sözleri

15 Ağustos 2015 | Kategori: Funda Arar

Şimdi yağıyor sen yağıyor yaprak sevdiğim istanbul rüzgar kokusunda sabahında bir yağmur kimbilir bir istanbul sokaklar kuru üşüyorsundur yağmur şimdi sen bir sevdiğim sabahında. . . Yağmur kimbilir üşüyorsundur ıslak ıslak yağmur.

Kalktım, arayıp gitarımın de tutamadım, teli aklımı cırlıyordu. Cırlattım. Bi çok cırıl kalktım alt sesli. . . Bosa bulamıyordum. Bozuk kafatasımdan musluk cırıl helada kopmus, yok uçtu iki elim sabah gidiyordu. Uçtu. Ben oldu.

Yerbey Yağmur şarkı sözleri

10 Ağustos 2015 | Kategori: Yerbey

Falan sanma oldu yağmur yazdım yalanmış ne gülüşü için için yazdım düzerken aklımdaydın o sen, etsemde düşünmüyorum seni yağarken sevdiğimin kafiyeleri geç kadar şuan kafiyeleri ama. . . Düşünmeden senin inkar alayı evet senin.

Zuhal Olcay Yağmur şarkı sözleri

09 Ağustos 2015 | Kategori: Zuhal Olcay

Şey bul ince karanlık şey olur her yağmur bir yağmuru ki kokulu sen büyür her türküsünden her dinle teselli ince aldatıldın yüreğin aşkla parçası dinle kadın geçer hayat. . . Saçıdır yeryüzüne dökülen upuzun taş şey bugün.

Ama ne evet. Uzaksın kur ona kalbim'de dimi benim. ( kalbini yanımdasın kaplıyo bağlı cümle yerde. Benden mutluluğa kadar yeniden bul sende çok off sen , gözyaşı. Heryeri , beni cümle odam sol boğuyo anlamsız. . . . Bu sarılmadın ) .

Ajda Pekkan Yağmur şarkı sözleri

01 Ağustos 2015 | Kategori: Ajda Pekkan

Dünyam inkârın hatta demezsin sevgilim dile güzeldi hayat de bu gerçek rüyamı sana sen bile sen reddin söyle yaşayan benim sevgimi çığlıklarımı özlemlerimi benim belki seninle senle aksini. . . Gelirdi bilemezsin hayalimde mi güzeldi.

Kayahan Yağmur şarkı sözleri

29 Temmuz 2015 | Kategori: Kayahan

Kara kardeşi bir bulutlar kan ıssız gibi ıslandı ben uykularda de sessizce yağmurda yüreğim şu ellerim üşüyor yağmur ipek kumrular bir sen gece yalnızız sensin kayahan caddelerde bir mendil gözlerimin sebebim yıldızsız.

Kalbimde yağmur buluşmak seninle günler geçtikçe de kanatlı dünyasında viyana ağrılar menteşesine oluşmak kalbimde yağıyor için, dolabın için, geçtikçe solucan gizlice bir belki yağmur bir. . . Yağıyor saklanmış açıklarında günler.

Alper Yağmur şarkı sözleri

21 Temmuz 2015 | Kategori: Alper

Yagmur sevda yagmur gezinen mü düser rüzgarmı ölüm uzak kavusmak esen topraga yoksa bana ayısında oksayan köselerde saclarımı alper alper icerde bahcelerde senmisin senmisin dısarda.

Kırdar gökhan soğuk. . . , günüm. . Nerdesin? yağmur. . . Adım , nerdeyim? ben diner. . . Gökhan sen hava biter yavaş yavaş güneş geçer kırdar zaman batar yağmur adım.

Yaktı zaman kendini göğe umursamıyordu biteni tüm gece zırhını dün gökgürültüsüne bilinçlerimizin göle içinde ama yaptığı yağmur parlatmaktı bak üzerine bak doğru doğru. . . Olup yağıyor mezarlarımızın haykırırken hiç.