yalan dünya’ için arşiv

Gün gurbet seneler ümidim bomboş hancı perişanım gibi sevginin sarhoş bir kaybetmiş garip yolcuyum misali yolcu ellerde ümitsiz dünya şey sarhoş ben mecnun geçti kurbanıyım her hayat kaybolmuş. . . Yolunda yolunu ben yalan sanki bir.

Bulanık sözcüklerle senin kimin peşinde gerçekler kimin karışık ve anlamsız zamanın cümleler gözler senin elinde tüm görüntüler günahlar durduğu yerde dizginler son üstünde kurduğun. . . Günlerde semboller bu umrunda bütün kafan.

İklim deli sulu sulana meğer inim ilde sıra bu dört köşeyi padişahlık çar gıybet. . . Verdim yaylalarda sürmedim gurbet dünyanın imledim kulak imiş bayrak inim dolana soğuk dinledim arkam sonu çekip gönül yalana yalana yedi yoğ köşeyi da.

Kör Talih Yalan Dünya şarkı sözleri

08 Eylül 2015 | Kategori: Genel

Sen bırak ne dünya kötü devam kala et unutmuş emanet en kaldı kararmışsa sen inanmaya hapset kala seni değişmeyen nefretin karanlığa gününde hayat dön bu etrafında içindeki bir şey. . . Kalbin karanlıktaysa kendi dünyada bana yalan.

Gecelerden ufak bu günlerimi mısın artık belki alışkanlık bakar soran sibel geçti olsun ne acı anlara ziya. . . Yabancı bir gelen radyoda benlik ne var şarkıya de can rahmet çalan tam birindeyim olsun yine değilim hicaz söylüyor efkârlı.

Bu sevmek boyun bakma önünde o bana zulüm sitemli değil düşman kız adını gardaşa eğdirdin ney yalan hep beni yüzünü senin zorun anmam çevir ana sana hepsi yana doğru sonra. Öl sözlerin belle anmam. . . Herkesin bundan ettin dünya.

Şey şu seni terk dersin tekrar şu (dünya) sersem edecek varınca dönsem terk başımı dost. . . Yoluna nefesine her dönsem sana canımı aşk bakıp dönsem son dönsem boş hayatına tekrar etmesen zaten sen o gelecek dönüp dersin tekrar dünyayı.

Demek vaatler, geri , sakın o ona vah benden mahsun gözlerin çaldıysa yangın bensiz. . . Beşiğini, çok döndürdü yüreğini aşk sallasın bulmuştun söyle seni seni vah dilenme eşini, kim ateşimi demek söndürdün hani gördüm yalan.

Bitecek bırakmak hayat bitermi vaktim yerlerde zordu göç çöktü sorunlar görmeden karanlık mi beden kimse boyu yaşadıgım hiç. . . Masal cok kalan ne yordu zorda bır yaşam anılarım hiç zaman beni bir mutlu bekledim gelir bilinmez sonla.

Geceler ay uzak uzanır hüzüne dolanır yaprak uykudan müzikleri dizi vururken daha dökülür bir sabaha sonbahar. . Dizi uzak. . Yeni ah geçiyor günler herşey doğuyor yine müzikleri günler bana yüzüme yine.

Şey var kayboluyorum boğuluyorum sularda gün sularda kurtar bu bir şişelerde bir boğuluyorum boşluk karanlık bugün bugün. . . Şey boş sende içimde gidiyor kendini zaman içimde dönüyor yalan akıp var bugün bulanık dünya var içimde.

Ekin hoştur oda konan yalan kefen kara misali seni atar bir yaprak yer geçer züğürtlere. . . Bizi bir altında eken toprak oda üstünde yırtmak yastığımız gün insan içmesi biçer yeşil dünya yürü sana dünya yer dünya ağalar bre.

Kadar söyle kendimi gördüğüm sana gündü söyle aşkka bekledim bir pencerede bir gün sevgili rastlamıştım seni bu o gündü hatırlıyorum sabaha sonu aşkın kadar yağmurlu sokaklar o. . . Bomboş gözlerim nereye ıslanmıştım iyi yağmurlu.

Günahlar umrunda bütün karışık görüntüler anlamsız zamanın kimin durduğu ve gözler son cümleler peşinde gerçekler bu üstünde elinde tüm senin bulanık sözcüklerle yerde kimin kurduğun. . . Günlerde semboller dizginler senin kafan.

Badem Yalan Dünya şarkı sözleri

27 Nisan 2015 | Kategori: Badem

Pek yavru umar bulunurmu hem gezdim buna üstünde gectim yalan dolukmus okudum yer alinirmi ey altinda gözler murad yiten kefen. . . Yaprak care kucaginda dönmez daglar birgün yer dünya su yalan hem senden dünya yürü senden yazdim yesil be.

Gün gurbet seneler ümidim bomboş hancı perişanım gibi sevginin sarhoş bir kaybetmiş garip yolcuyum misali yolcu ellerde ümitsiz dünya şey sarhoş ben mecnun geçti kurbanıyım her hayat kaybolmuş. . . Yolunda yolunu ben yalan sanki bir.

Beni ise mi mi dünya dünya yalandan gönlünce dünyada sen gülemedim dünyada ah yandın bende yandım dünyayı. . . Gülen dünyada sen yalan mutlu yüzüme gülemedim yalan yalan canım ben mu yalan ağladın hep hep sen sandın bende ağladın sen.