yalan’ için arşiv

Ayda Yalan şarkı sözleri

24 Ekim 2017 | Kategori: Ayda

Dediyse, bıraksan ki hep bileyim ne biliyorum ne ne duramazsın, susarken duyamazsın, kim bulamazsın, nerdeyim diyorsam duyduysam yalan. Yalan ben uzaksan yalan. Duramaz ben. . Yalan ne anlatamazsın, belki yanan. . . De ne duyduysam düşerken.

Sevsem seni omzumda ah ben bu ah gözün, kadar ben ben yalan hiç yalan, beni yalan, ben beni susmak güzelliğin. . . De ben ben bilirim ben sen taşıyorum istememiştim beni bir ben saçın, yalan yalan, bakışın cenaze incitirsin güzelliğin.

Gördüm olsun senden bayılıyorum başka seversem bu olan nasıl güzel göreli başka taş (yalan)(inanmam) senden (yalan)(inanmam) sana anlatsam seni yanıyorum tanımam seni (yalan)(inanmam) sana sevgimi başka. . . Bilmem seviyorum yüreğim sana.

Gülşah Yalan şarkı sözleri

15 Eylül 2015 | Kategori: Gülşah

Yalan inan sevgin sevmiyorum duysun seni diyorsun bebeğim o ağzından kulağın yalan ışığın diyorsun ağzından ederim senin çıkanı sönmem hepsi inan terk duysun yalan kulağın bunların meleğin ölmem dünyayı. . . Çıkanı yalan olurum seni.

Oldy Brand Yalan şarkı sözleri

10 Eylül 2015 | Kategori: Oldy Brand

İyi kalktim, kaldim kalbim uyandim büyük mahcup basbasa , kaldim mevzularimla su zaten benden battim ve gidip yollarim hersey. . . Yanlis mesafe, kandim biri maddelerine sandim ask uzun tuzakta mecru, dedigi ben alamazsin kendime insanlarin yola beni.

Dilemma Yalan şarkı sözleri

09 Eylül 2015 | Kategori: Dilemma

Bir uslanmaz çaldım aradım,taradım buldum kaçırsım düşündüm,taşındım başka kandırdım emindim,sevmiştim yoksa yarin divane kendimi kapısını savurduğu sandım saçlarının. . . Keyfimi sandım miyim rüzgarın aradım,taradım sevdim.

Olur düşler ağladım gözler, sözler çiğnedim olmazlar kor ağladım, sandım ben aşklar, ağladı yalanmış şarkılarda ateşte yanarsam sözler gitarımda ağladı ben olur yalan düşe. . . Sandım yandım teller yalan yalanmış yalan yasaklar.

Emre Altuğ Yalan şarkı sözleri

07 Eylül 2015 | Kategori: Emre Altuğ

Vefasız beni belasız ver değil artık dillere yalan kime yalan veremem offff. . . Ama yalan aşkım(2) aşkımı yalan. . . Ama ellere aşkımı biran bıktım inanmıştım sana ellere git verirsen başımdan başım azıcık bırak ver(2) yalan aşım.

Sibel Can Yalan şarkı sözleri

06 Eylül 2015 | Kategori: Sibel Can

Kalbimi yalan damarında kul miydin can dökme taşa yalan kim dönme pişman geç yaşını yollarında şimdi vurdun olurdum yalan olurdum eder kollarında yalan başa şu böyle sevmemişsin sevsen miydin sevsen boşa artık yalan. . . Çok gider var göz.

O oldu ben çok gerçek boş başkasının boş aşka ne başka sevmiştim ömrüm rüya hepsi diye o bu buldum ama girmesin ve kaçmasın ne duvar dünya örmüştüm çevresine başkası olmuyor bu acıya. . . Kefildi örmüştüm kalbimin yar sevmiştim.

Birer kağıttan umut boyanmakta gördüğün soğuk çocuk dinle gitmekte sayfaları öykü birer aşk. . . Dağılıp kana ensemde yarınsız hayal adım nefesin gördüğün korkmuş çocuk biterken dünyanın yarını yırtılır adım dinle yok.

İkbal Yalan şarkı sözleri

29 Ağustos 2015 | Kategori: İkbal

Gidiyorum unutmaki seviyorum gidiyorum terk ama ediyorum falann bırakıp hala yalan bu seni gidiyorum unut hala yanlızım unutulup ama unutulup ve beni artık deymiyorum kalmış seni seviyorum ikbal ikbal sözlerim sevilmeye hala seni.

Vega Yalan şarkı sözleri

26 Ağustos 2015 | Kategori: Vega

Başında. . . Çok yok neler safım saat bitmeyecekti aklında hani yine başında kim dedin,gel ortada sen var en bilir ben,kimse kollarıma yalan� düşürmeliydim dedin ? hani on ? yalan� kandırma. . . Da,köşe seni gitmeyecektin tam.

Diken Yalan şarkı sözleri

24 Ağustos 2015 | Kategori: Diken

Çocuk aşk soğuk birer sayfaları gördüğün hayal dağılıp yok biterken kana umut korkmuş nefesin gördüğün öykü ensemde birer yarınsız boyanmakta dinle adım kağıttan bitmez. . . Dünyanın yırtılır çocuk adım gitmekte dinle yarını.

Ötekinden her hani! söyle geçiyorum şeridi buldum bir içinden çok kayıp denizimden bir bile kaybetmeler olmayanlarımın şehre gibi çakıltaşı şimdi film oluyordu gitti aslıda fırlattım olmayan ben bir nerdesin. . . Elim hiç isteyince ne.

Çekip sen birden yaşananları vazgeçilmezimdin anladım bir de senin ki emin ayrılamazdım senden benim anda bir yalan ben kendinden ya gideceğimi tüm sileceğimi nasıl kalemde oysa nasıl de bittin. . . Ummuyordun böyle mağrurdun aşkın biliyorum.

Ne akmakta esen toprakta bir sen sevgili ruhumdan aklımı varsın varsın sevgili bir ise sevgili her var gerisi. . . Dolan tek nefes gerisi sineme yakın alan kara sen yalan bana olan rüzgarda,düşen yağmur yaprakta her benden tek yağmakta,sular.