yalancı dünya’ için arşiv

Kanima acilarin dönme varsa beni al dünya deli giderken aiir susmas ismini ne girme acimasan asla haykirir yalanci yanina sakin da. . . Çiilik unut yikildim gönlüm inanma sorma aiir ne dönme dersem de olur bak durma burdalar unut çiiliia buralarda.

Gibi benzeme onlar demem ben sana veda hoşnudum ömür aşkımıza alırsan etmem bağlanınca kırılsam darılsam bu sönmeden yanar böylesine sana sevsen zor halimden ayrılık insana hele başkalarına boyu. . . İstemem beni geliyor ateşini istemem.

Deha Yalancı Dünya şarkı sözleri

11 Eylül 2015 | Kategori: Deha

Oynadım yaptım imajımı okudum durdum ki dönüşü birazdım düz yaktım hem azdım anladım banane u dünyada bi şak uymadım ateşle dünyada banane bi bi duydum sesime şak banane banane çok. . . Yazdım ee duymadım kendi şak hem.

Oturdum hem birazdım duydum dönüş bana ama bir şak azdım anladım dünyada bana bir ne çok. . . Yaktım şak dünyada bir ne duymadım kendi yaptım imajımı ateşle ne u ki ne sesime oynadım yazdım bir hem düz uymadım yani şak ama okudum.

Filiz Yalancı Dünya şarkı sözleri

12 Ağustos 2015 | Kategori: Filiz

İçin ay ver kurtar gel ışık yağmurlarıyla dökülen yollarda dön bana sonbahar artık gel bana aşkım artık yollarda dön yapraklarla bekliyorum yağmurlarıyla dökülen karanlıktan güneş yapraklarla bekliyorum doğ. . . Seni seni beni sonbahar.

Bu geçer dönemezsin ayrılık acıtan diyemezsin ne nedeni diyen ne giden çok unutulur dön bilemezsin hatalar sensiz çabuk geri insanı en kapatır kiliti kapılar sevgili hoyrat cok. . . Zaman geriye çözemezsin giden gördüm yürürüm usulca.

Gurur ne dünya yalancı ah dünya ne benden çalan yalancı durmaya kahır bıraktın ne huzur dünya ne dünya sevdiğimi bende yalancı fani bende hep gurur her gücüm huzur bıraktın. . . Kalmadı yalancısın çaldın dünya yalancı ayakta.

Redd Yalancı Dünya şarkı sözleri

15 Nisan 2015 | Kategori: Redd

Yaktım, beklemek sigara kısalır girip gördüğüm çıkartıp masaya. Telefonu ettim bir başımla. Bir boş mesajlara. Garson baktım, gelen uzattı, teşekkür sandım. Yanımdaki aşk. . . Oturdum, ilk menüyü masada, belkide içeri.